Проектний менеджмент як ключ до успіху

У Львові відбувся надзвичайно корисний дводенний тренінг з проектного менеджменту, організований командою Центру близькосхідних досліджень (AMES) для випускників Української миротворчої школи, ...

0
Проектний менеджмент як ключ до успіху

У Львові відбувся надзвичайно корисний дводенний тренінг з проектного менеджменту, організований командою Центру близькосхідних досліджень (AMES) для випускників Української миротворчої школи, місцевих активістів та представників органів місцевого самоврядування Південної України.

1

Тренінг проводила Оксана Дащаківська – старший викладач кафедри політичних наук Українського Католицького Університету, кандидат політичних наук, а також голова регіонального офісу Міжнародного фонду Відродження у Західній Україні.

2

Протягом двох днів учасники здобули багато цікавої та актуальної інформації про те, що проектний менеджмент є невід’ємною складовою успішного виконання проектів у будь-якій сфері – від ІТ і будівництва до досліджень та розвитку. Він допомагає організаціям ефективніше досягати поставлених цілей.

3
Першого дня учасники познайомилися, поділилися очікуваннями, отримали базові знання про сутність проектів та особливості проектної діяльності в громадських організаціях.
Другого дня йшлося про результати та індикатори проектів, побудову логічної матриці, роботу з проектними заявками, управління командами та подолання проблемних ситуацій.

4
Загалом тренінг пройшов дуже змістовно і корисно. Учасники здобули практичні знання та навички з управління проектами.

5

Проект “Сприяння публічній дискусії та відновленню у Південній Україні” здійснюється Центром близькосхідних досліджень (AMES) за підтримки National Endowment for Democracy.

За додатковою інформацією, з пропозиціями співпраці, з питаннями щодо участи у подіях тощо прохання звертатися до керівника проекту Сергія Данилова та виконавчого директора Центру близькосхідних досліджень Ігоря Семиволоса за електронними адресами, відповідно, sdanylov[AT]gmail.com та fidelukr[AT]gmail.com.


Тематика публікації:                   

Останні публікації цього розділу:

Празька Декларація 11-ти міністрів, відповідальних за політику згуртованості

Eксперти U-LEAD допомагають громадам проводити безпечну внутрішню комунікацію

ZDOROVI запускають проєкт ментальної підтримки для медичних працівників з південно-східного регіону

На Кіровоградщині стартувала навчальна поїздка для представників громад Миколаївщини та Херсонщини

У Києві відбувся перший EuroSummit громадських організацій

Нові можливості проєкту центру АХАЛАР з посилення ментального здоров'я для лідерів НДО та "хелперів"