Розпочато реалізацію проекту “Сприяння публічній дискусії та відновленню у Південній Україні”.

Громадською організацією “Центр близькосхідних досліджень” (AMES) за підтримки National Endowment for Democracy розпочато реалізацію чергового річного проекту “Сприяння публічній дискусії та ...

південь
Розпочато реалізацію проекту “Сприяння публічній дискусії та відновленню у Південній Україні”.

Громадською організацією “Центр близькосхідних досліджень” (AMES) за підтримки National Endowment for Democracy розпочато реалізацію чергового річного проекту “Сприяння публічній дискусії та інклюзивному відновленню у Південній Україні”.

Проект здійснюється на території вільних районів Херсонської та Запорізької областей, прилеглих територіях, а також у місцях проживання активістів – вимушених переселенців, у Львові та Києві.

Детальніше з прикладами результатів попередніх проектів організації у Південній Україні можна ознайомитися, зокрема, ТУТ, ТУТ, ТУТ та ТУТ.

Метою проекту є сприяння ефективному діалогу між представниками громадянського суспільства та суб’єктами владних повноважень, підвищення компетентности, адвокація потреб та інтересів українського Півдня в умовах війни, підтримка української ідентичности.

Для цього буде здійснюватися збір інформації про стан громадянського суспільства від активістів та інших осіб у цільових громадах, а також офіційних даних від суб’єктів владних повноважень – для розробки пояснювальних моделей та оцінки впливу різних факторов на безпеку і розвиток територій

Учасники команди проекту здійснять низку суперевізійних поїздок для проведення опитувань та інтерв’ю з регіональними партнерами і місцевими мешканцями та посадовцями. .

На підставі польових досліджень буде підготовано і оприлюднено три оперативні моніторингові звіти (policy papers) за темами:
– Комунікція між владою та громадами.
– Попередження конфліктів на деокупованих територіях.
– Питання ідентичности, соціальної справедливости та історичної пам’яти.

Для представників цільових громад буде проведено низку тренінгів та круглих з питань проектного менеджменту, попередження та трансформації конфліктів, а у партнерстві з Українським Католицьким Університетом – триденний воркшоп з питань національної ідентичности та історичної пам’яти.

На заключному етапі проекту на базі результатів досліджень та обговорень будуть підготовані, обговорені на експертному семінарі та оприлюднені рекомендації для суб’єктів владних повноважень з питань безпеки, відновлення та розвитку південного регіону.
Завершиться проект проведенням щорічної Південної конференції за участи представників органів влади і місцевого самоврядування, громадянського суспільства, науковців та журналістів.

За додатковою інформацією, з пропозиціями співпраці, з питаннями щодо участи у подіях тощо прохання звертатися до керівника проекту Сергія Данилова та виконавчого директора Центру близькосхідних досліджень Ігоря Семиволоса за електронними адресами, відповідно, sdanylov[AT]gmail.com та fidelukr[AT]gmail.com.

Слава Україні!


Тематика публікації:                    

Останні публікації цього розділу:

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку