Проект Стратегії Березанської ЕКО-громади

Саме це розробила та погодила для винесення на найближчу сесію Стратегічна рада Березанської селищної громади на підсумковому засіданні, що відбулось 26 серпня 2021 р. Заслухавши презентацію ...

Додано:
frgn

pexels-startup-stock-photos-7096
Проект Стратегії Березанської ЕКО-громади

Саме це розробила та погодила для винесення на найближчу сесію Стратегічна рада Березанської селищної громади на підсумковому засіданні, що відбулось 26 серпня 2021 р. 

Заслухавши презентацію експертки ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» Тетяни Золотухіної, представники громадськості, місцеві депутати і посадовці разом з експертами коаліції #ГромадськаПрефектура прийняли за основу проект Стратегії Березанської селищної громади на 2021 – 2024 р:

  • узгодив стратегічні, операційні цілі, завдання та заходи проекту змін до Стратегії;
  • привів у відповідність з цілями та завданням Державної стратегії регіонального розвитку до 2027 р..
  • вирахував потрібні фінансові ресурси, що будуть необхідні для реалізації цілей та завдань проекту модернізованої Стратегії Березанської селищної громади на період 2021-2024 роки.

Презентація 

Презентація проекту 

Нагадуємо, що обговорення проекту Стратегії, що розробила Стратегічна рада відбулись протягом липня — серпня  2021 р. на сторінці офіційного сайту селищної ради.

На попередньому засіданні Стратегічної ради було затверджено Дерево цілей з вирішені болючих проблем формування ЕКО- громади.

А згаданий пакет болючих проблем:

  • З одного боку, було виявлено громадська експертиза діючої Стратегії розвитку ОТГ, що була проведена експертами коаліції «Громадська префектура» у форматі стратегічної екологічної оцінки.
  • А з іншого доповнено учасниками серії фокус- груп http://frgn.mk.ua/?p=12441 і сходок жителів усіх 9-ти старостинських округів селищної громади.

Прес — служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Методичний супровід робочої групи відбувається за підтримки проекту «Дієва стратегія для гармонійної Березанської ЕКО-громади», що реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (далі ФРММ) за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.

EU4USociety – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.

Проект реалізується ФРММ спільно з Березанською селищною радою, ГО «ЕкоБерезань» та ВГО «Національний екологічний центр України», з КУ РЛП «ТИЛІГУЛЬСЬКИЙ» в рамках діяльності коаліції #ГромадськаПрефектура у складі Мережі ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Підсумки пілотної сертифікації «Роботодавець, дружній до молоді»

Розпізнавати та протидіяти. Як ми допомагали HeForShe говорити із студентами про гендерну дискримінацію

В Україні з’явилась перша недоступна реклама

Громадські монітори розробляють стратегії захисту вразливих груп населення 12 громад Луганщини

Державна фінансова підтримка місцевих друкованих медіа - дискусія за сприяння спільного проєкту ЄС та Ради Європи

В Україні розробляють парасольковий бренд для експорту продукції малого та середнього бізнесу