Про ЄС активності на підтримку України розповідатиме нова платформа

Нова комунікаційна платформа https://eu4ukraine.eu/ містить розділи про основні принципи та інструменти допомоги ЄС Україні.  Одну з великих секцій присвячено понад 200 регіональним та ...

Flags of the countries of the European community and Ukraine on
Про ЄС активності на підтримку України розповідатиме нова платформа

Нова комунікаційна платформа https://eu4ukraine.eu/ містить розділи про основні принципи та інструменти допомоги ЄС Україні.  Одну з великих секцій присвячено понад 200 регіональним та місцевим  проєктам, що фінансуються Євросоюзом.

 У розділі «Можливості» надається інформація про поточні конкурси пропозицій, вакансії та тендери. Розділ «Медіа» містить посилання на останню інформацію для ЗМІ та медіа-галерею, а також прес-релізи, новини, історії та кампанії.

Зокрема, 21 серпня 2022 року Представництво ЄС в Україні запустило Всеукраїнську комунікаційну кампанію «Разом ми – Європа», яка інформуватиме найширшу українську аудиторію про безпрецедентну допомогу та солідарність ЄС з Україною під час війни. Частиною кампанії стало відкриття 21 серпня біля Арки Свободи у Києві пересувної виставки оригінальних робіт українських ілюстраторів про війну та допомогу  ЄС Україні під час неї. Виставка триватиме до 21 вересня.

На сайті будуть висвітлюватися усі заходи комунікаційних кампаній,  аби українці  були обізнаними з масштабами солідарності ЄС та України та могли оцінити їх. 

 Детальніше на EUProstir

 


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Календар "Твій дзен - 2023": для ментального здоров’я команди і допомоги ЗСУ

Лікарня з Новгород-Сіверського просить 11 млн грн коштів проєкту United24 на ремонт приміщення - StateWatch

Психологиня Наталія Сабліна: ми не одразу бачимо травму війни

Як пенсіонерка з Дніпропетровщини заснувала волонтерський центр «Павутинка»

Експерти U-LEAD консультують фахівців громад як планувати інфраструктурний етап медичної реформи

За 9 місяців війни звернення до психологів змінилися: запити стали глибші, екзистенційні