Про безпеку, антиспам та відписку з @.ru – на Громадському Просторі

Шановні користувачі Громадського Простору, хочемо повідомити Вам деякі новин(к)и у роботі з Порталом та відповісти на актуальні запити, пов'язані зокрема з безпекою, блокуванням російських ...

18838487_10212436407043791_1400356905_o
Про безпеку, антиспам та відписку з @.ru – на Громадському Просторі

Шановні користувачі Громадського Простору, хочемо повідомити Вам деякі новин(к)и у роботі з Порталом та відповісти на актуальні запити, пов’язані зокрема з безпекою, блокуванням російських поштових сервісів і від/підпискою на щоденну розсилку Новин Третього Сектору України.


1.  Замок Надійне/ Захищено

Як дехто з Вас міг помітити, Портал тепер має заповітний зелений замочок (в адресному рядку веб-переглядача вгорі сторінки) – встановлено SSL сертифікат, для захищеного з’єднання між порталом та користувачами Порталу. З’єднання з доменом шифрується за допомогою сучасних криптографічних технологій.

Ще триває моніторинг адекватної роботи Порталу після всіх необхідних  налаштувань, пов’язаних з процедурою встановлення  SSL-сертифікату, тож можливі певні утруднення при завантаженні сторінок Порталу.

У рамках кампанії технічної оптимізації веб-платформи, один з важливих кроків, які реалізуємо – це захист  персональних даних, адже питання конфіденційності та безпеки, як ми бачимо, встає гостро.
Протокол SSL (від англ. Secure Sockets Layer - рівень захищених сокетів) гарантує безпечне з'єднання і захист даних на сайті при передачі. При використанні SSL-протоколу дані передаються по захищеному протоколу HTTPS і розшифрувати їх можливо тільки при наявності ключа. Для роботи протоколу SSL на сайті повинен бути встановлений SSL-сертифікат.  
SSL-сертифікат потрібен організаціям, що працюють з персональними даними на сайті, для захисту транзакцій і запобігання несанкціонованого доступу до інформації. 

2 . Розсилка новин і @ru

У зв’язку з блокуванням російських сервісів, в тому числі і е-пошти яндекс, мейлру… – до Громадського Простору почастішали запитання: як перенаправити щоденну розсилку новини Порталу на нову адресу. Просимо Вас не просто сповіщати нам нову адресу, а вказувати який саме емейл Ви хочете відписати (врахуйте переадресацію якщо є), і вже потім яка нова адреса.

Дехто, не запитуючи, вже третій день робить це одномоментно  – надсилаючи з діючої адреси запит unsubscribe на [email protected] - і потім одразу перепідписується за допомогою віджета підписки на порталі

3. Антиспам (заголовки)

 Для захисту від спам-ботів, 99% з яких іноземні, на Порталі встановлено фільтр, що не пропускає публікації, які містять лише латинські літери у заголовку повідомлення. Обов’язково візьміть до уваги, що заголовок має бути чіткий, лаконічний, інформативний – і не 100% латинськими – англомовний у нашому випадку. А ще Ви ж пам’ятаєте – Caps Lock в заголовках сайтів  – це зло :) НЕ ПИШІТЬ ОТАК Будь ласка!  

І ось ще – для нагадати: 

Гарної нам з Вами комунікації!

Блокування російських соцмереж – коментарі від IT і медіа експертів


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Заохочує думати: кіноклуб Docudays UA “Канікули з користю”

Оголошено конкурс проектів на здобуття відзнаки імені Героя Небесної Сотні Сергія Нігояна

У Києві відбувся безкоштовний захід у межах проекту «Успіх кожної жінки: Розпочни свій бізнес вже сьогодні!»

Чи може людина на візку потрапити на прийом до сімейного лікаря?

Завершальна точка моніторингу Громадського Ревізору – лікарня швидкої допомоги

Полтавські депутати вчилися врегульовувати конфлікти інтересів