Реєстрація


Про безпеку, антиспам та відписку з @.ru – на Громадському Просторі

Шановні користувачі Громадського Простору, хочемо повідомити Вам деякі новин(к)и у роботі з Порталом та відповісти на актуальні запити, пов'язані зокрема з безпекою, блокуванням російських ...

18838487_10212436407043791_1400356905_o
Про безпеку, антиспам та відписку з @.ru – на Громадському Просторі

Шановні користувачі Громадського Простору, хочемо повідомити Вам деякі новин(к)и у роботі з Порталом та відповісти на актуальні запити, пов’язані зокрема з безпекою, блокуванням російських поштових сервісів і від/підпискою на щоденну розсилку Новин Третього Сектору України.


1.  Замок Надійне/ Захищено

Як дехто з Вас міг помітити, Портал тепер має заповітний зелений замочок (в адресному рядку веб-переглядача вгорі сторінки) – встановлено SSL сертифікат, для захищеного з’єднання між порталом та користувачами Порталу. З’єднання з доменом шифрується за допомогою сучасних криптографічних технологій.

Ще триває моніторинг адекватної роботи Порталу після всіх необхідних  налаштувань, пов’язаних з процедурою встановлення  SSL-сертифікату, тож можливі певні утруднення при завантаженні сторінок Порталу.

У рамках кампанії технічної оптимізації веб-платформи, один з важливих кроків, які реалізуємо – це захист  персональних даних, адже питання конфіденційності та безпеки, як ми бачимо, встає гостро.
Протокол SSL (від англ. Secure Sockets Layer - рівень захищених сокетів) гарантує безпечне з'єднання і захист даних на сайті при передачі. При використанні SSL-протоколу дані передаються по захищеному протоколу HTTPS і розшифрувати їх можливо тільки при наявності ключа. Для роботи протоколу SSL на сайті повинен бути встановлений SSL-сертифікат.  
SSL-сертифікат потрібен організаціям, що працюють з персональними даними на сайті, для захисту транзакцій і запобігання несанкціонованого доступу до інформації. 

2 . Розсилка новин і @ru

У зв’язку з блокуванням російських сервісів, в тому числі і е-пошти яндекс, мейлру… – до Громадського Простору почастішали запитання: як перенаправити щоденну розсилку новини Порталу на нову адресу. Просимо Вас не просто сповіщати нам нову адресу, а вказувати який саме емейл Ви хочете відписати (врахуйте переадресацію якщо є), і вже потім яка нова адреса.

Дехто, не запитуючи, вже третій день робить це одномоментно  – надсилаючи з діючої адреси запит unsubscribe на [email protected] - і потім одразу перепідписується за допомогою віджета підписки на порталі

3. Антиспам (заголовки)

 Для захисту від спам-ботів, 99% з яких іноземні, на Порталі встановлено фільтр, що не пропускає публікації, які містять лише латинські літери у заголовку повідомлення. Обов’язково візьміть до уваги, що заголовок має бути чіткий, лаконічний, інформативний – і не 100% латинськими – англомовний у нашому випадку. А ще Ви ж пам’ятаєте – Caps Lock в заголовках сайтів  – це зло :) НЕ ПИШІТЬ ОТАК Будь ласка!  

І ось ще – для нагадати: 

Гарної нам з Вами комунікації!

Блокування російських соцмереж – коментарі від IT і медіа експертів


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

1 гривня і 50 копійок кожному киянину – ціна знищення унікальних озер на Осокорках

«Творці Майбутнього» - майданчик для самовдосконалення, взаємопідтримки та мотивації молоді Центральної України

Фахівці КВУ провели тренінги для мешканців новостворених ОТГ Рівненщини

Татарбунарський офіс Мережі правового розвитку продовжує активно здійснювати виїзні прийоми та просвітницькі заходи

Менська громада зможе формувати бюджет

В Голобах навчали як розвинути бізнес на ягодах