У Волинській області презентували проект “Приступаючи до справи”

ГО «Волинські перспективи», як регіональний партнер, у співпраці з Волинським обласним центром зайнятості продовжує реалізацію проекту «Приступаючи до справи». Проект проваджується за підтримки ...

Додано:
natalialytvyna

16468637_1224897904262667_1322171219_n
У Волинській області презентували проект “Приступаючи до справи”

ГО «Волинські перспективи», як регіональний партнер, у співпраці з Волинським обласним центром зайнятості продовжує реалізацію проекту «Приступаючи до справи». Проект проваджується за підтримки Посольства США в Україні міжнародною неприбутковою організацією PH International.

Він має на меті допомогти молоді, яка перебуває у складних економічних обставинах, але докладає наполегливих зусиль до відкриття і ведення власної справи, у вивченні основ ділової англійської мови; основ ведення бізнесу; а також роботи з Веб-сайтами, мобільними та соціальними медіа з метою розвитку власної справи. Проект дає можливість учасникам розвинути лідерські навички, взяти активну участь у розвитку України, а також розширити свої можливості для можливої участі у майбутніх програмах обміну і навчальних програмах за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні та Державного департаменту США.

На цьому тижні презентація проекту відбулася у базових центрах зайнятості м. Луцька та м. Володимира-Волинського. На зустріч з учасниками проекту були запрошені представники місцевого бізнесу. Молодь мала змогу отримати цінні поради щодо започаткування та розвитку власної справи з перших уст. Викладачі ділової англійської мови спільно з учасниками проекту підготували цікаві презентації груп, під час яких вони продемонстрували свої знання іноземної мови, які здобули протягом вже 6-ти тижнів навчань.

Але у нас все попереду – чотири місяці інтенсивних занять та нові можливості для саморозвитку.

Наступного тижня також запланована презентація проекту в м. Ковелі. Захід відбудеться 8 лютого 2017 року у приміщенні Ковельського міськрайонного центру зайнятості.

Погляди у даній статті не обов’язково збігаються з офіційною позицією Уряду США.

Відео з учасниками проекту тут.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Об’єднання зусиль щодо успішної інтеграції людей, які знайшли прихисток у Хмельницькій громаді

Оплачуване стажування для українців в Австрії: деталі нової ініціативи

Освіта — наша суперсила: ключові тези освітнього форуму «Сьогодні заради майбутнього. Освіта у воєнний і післявоєнний час»

В Миколаєві зняли фільм про місто теплого каменю, в якому застигло море

Неля Лавріненко: «Ідея створення арт кімнат для дітей у мене виникла під час активних боїв за Чернігів»

Шацькі посадовці покращували навички з залучення жителів до участі в прийнятті рішень у громаді