Презентація проекту “Чехословаччина. Історія 100 річчя заснування держави”

28 вересня, Чеська Республіка відзначає День чеської державності та День Святого Вацлава. В такий святковий День організаційний комітет по проведенню Вікторини "100 років створення Чехословаччини" ...

Додано:
IGOR MELEKH

42915219_250196949021054_3459715737407455232_n
Презентація проекту “Чехословаччина. Історія 100 річчя заснування держави”

28 вересня, Чеська Республіка відзначає День чеської державності та День Святого Вацлава. В такий святковий День організаційний комітет по проведенню Вікторини “100 років створення Чехословаччини” запросив Представників Консулятів Чеської та Словацької республік, представників державних органів влади, партнерські організації для офіційної презентації проекту :”Чехословаччина. Історія 100 річчя заснування держави.

Вікторина(конкурс рефератів) з історії, географії, культури та економіки Чехословаччини.”

В офіційному засіданні взяли участь:
Мелех Ігор Богданович -голова правління ГО”Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області”;
Мельник Юрій Анатолієвич – перший заступник голови Правління, член Правління з питань економічної та юридичної діяльноті Громадської організації: « Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області» ;
Білявський Роман Миколайович – директор Департаменту культури, національностей та релігії, член Правління ГО”Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області”;
Ігор Шедо – Консул, заступник Генерального консула Чешського Генерального Консульства ЧР у Львові ;
Олег Фецак – голова Правління ГО”Громадська Європейська Співпраця”
подружжя митців Ольга та Андрій Крицун, що представляють творчу інтелігенцію Львівщини
Представниця Департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Наталія Кирчів;
Представниця Департаменту з питань культури, національностей та релігій Марія Мотовильчук;
Представники ЗМІ.

На початку урочистого вечора голова Правління ГО”Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області” пан Мелех Ігор Богданович зачитав привітання, яке було надіслане Надзвичайному і Повноваженому послу Чеської Республіки в Україні Його Високоповажності пану Радеку Матулі та Генеральному Консулу ЧР у Львові Павелу Пешеку з нагоди святкування Дня чеської державності та Дня Святого Вацлава, подякував їм за співпрацю і за спільний проект.

Ігор Богданович розповів про суть,мету та завдання проекту. Щодо проведення Вікторини(конкурс рефератів) з історії,географії та культури Чехословаччини. Яким технічним методом вікторина проходитиме і які нагороди очікують учасників . Приємна та позитивна дискусія в яку влилися усі учасники урочистого засідання надали проекту,ще більшої важливості. З маленької Вікторини, Ми піднялися до висот-планування разом з чеськими партнерами і державними органами спільних проектів.Директор департаменту культури,народностей та релігії ГО”Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області” Роман Білявський підняв тему цікавих культурологічних проектів на 2019 рік, чим просто зацікавив всю увагу партнерів до цієї тематики.

Пан Консул Ігор Шедо подякував за гарний проект та підтвердив усю серйозність співпраці по інших проектах і за авансував зустріч в Консульстві разом з Генеральним Консулом паном Павелом Пешеком.

Згадали і про саму Чехословаччину, про її історію встановлення, про Президента Масарика, про спільну історію двох народів. Урочистий та святковий день вдався на славу.

Організаційний комітет офіційно відкрив проект “Чехословаччина. Історія 100 річчя заснування держави.Вікторина(конкурс рефератів) з історії, географії, культури та економіки Чехословаччини.” . Було створено комітет Жюрі для оцінювання конкурсних робіт в кількості 6 персон. Очолить комітет Жюрі – Генеральний Консул ЧР у Львові пан Павел Пешек. Запрошуємо усіх до участі в цьому цікавому проекті.

 


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Детінізація тютюнового ринку та результати євроінтеграційної акцизної політики в Україні

Акліматизуватись до змін в часи кризи

Курс з цифрової освіти для українських школярів продовжує роботу у 2024 році

Запровадження громадського бюджету в умовах воєнного стану: роз’яснення експертів U-LEAD

«Майдан навчив нас вірити у перемогу»: обговорення документального фільму «Євромайдан. Чорновий монтаж»

День пам’яті майданівця та Героя України Тараса Матвіїва провели у Музеї Майдану