Представлено десятку кращих малих та середніх громад України

Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» представляє кращу десятку малих та середніх громад України (до 150 тис. мешканців) станом на 01.01.2021 відповідно до ...

Додано:
Ruslan Shcherbakov

тренінги навчання команда
Представлено десятку кращих малих та середніх громад України

Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» представляє кращу десятку малих та середніх громад України (до 150 тис. мешканців) станом на 01.01.2021 відповідно до «Всеукраїнського рейтингу інституційної спроможності та сталого розвитку громад».

Згідно рейтингу таблицю очолює Тростянецька ОТГ (Сумська область). За нею розташувалися: Коростенська ОТГ (Житомирська область) та Миргородська ОТГ (Полтавська область), Кам’янець-Подільська та Дунаєвецька ОТГ з Хмельниччини, Прилуцька ОТГ (Чернігівська область), Славутицька ОТГ (Київська область), а замикають десятку кращих малих та середніх громад  Добропільська ОТГ (Донецька область), Володимир-Волинська ОТГ з Волині та Бахмутська ОТГ, що на Донеччині.

1

Рейтинг враховує 40 критерійних показників та відображає інвестиційну привабливість громад. При складанні рейтингу враховуються дані про діяльність 1416 громад з усіх областей України (від 2018 року використовується міжнародними організаціями, які провадять фінансову та технічну підтримку в Україні, обласними державними органами влади, обласними інформаційними ресурсами та приватними інвесторами).

Для підвищення рівня повноти інформації, що використовується при визначенні рейтингу, муніципальні служби, які відповідають за покращення іміджу та інвестиційної привабливості громад, можуть надати інформацію, яка в подальшому вплине на покращення рейтингу Вашої громади. Для більш достовірного підрахунку рейтингу станом на 01.07.2021, просимо керівництво громад надсилати заповнені анкети на е-пошту [email protected] За цією ж е-адресою можна замовити й саму анкету.

Також, експерти Фонду із задоволенням нададуть поради новосформованим громадам щодо перших кроків, які потрібно зробити для успішного розвитку.

Рейтинг трьохсот найкращих малих та середніх громад України, Ви можете побачити на сторінці Фейсбук Фонду «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу».


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

У Чугуєві шукали протиотруту «зумбомбінгу»

"Добро" з Кобижчі розвиває волонтерський рух на Чернігівщині

Міждисциплінарна програма DOCU/СИНТЕЗ: виставки та записи дискусій з митцями

Експерти УГСПЛ визначили проблемні питання використання колекторами персональних даних боржників

Режисер Олексій Радинський у межах арт-резиденції від ІЗОЛЯЦІЇ дослідив індустріальні артефакти невеликого музею на Донеччині

Від теорії до практики - з чим стикнеться кочубеївська діалогова група з вирішення екологічних проблем?