Празька Декларація 11-ти міністрів, відповідальних за політику згуртованості

13-14 травня 2024 року в рамках головування Чехії у Вишеградській четвірці відбулася зустріч міністрів відповідальних за політику згуртованості країн Вишеградської четвірки (Чехія, Словаччина, ...

Додано:
powerreform

pexels-sora-shimazaki-5668858 (1)
Празька Декларація 11-ти міністрів, відповідальних за політику згуртованості

13-14 травня 2024 року в рамках головування Чехії у Вишеградській четвірці відбулася зустріч міністрів відповідальних за політику згуртованості країн Вишеградської четвірки (Чехія, Словаччина, Угорщина, Польща) та інших семи держав-членів ЄС (Болгарія, Хорватія, Естонія, Латвія, Литва, Румунія, Словенія). Серед іншого міністри заявили про непересічну важливість підтримка регіонального розвитку та політики згуртованості для зміцнення єдиного ринку в ЄС.

«Політика згуртованості має довгу та успішну історію. Це дає змогу здійснити необхідні структурні реформи та інвестиції, які є умовою успіху кожного регіону. Чи це будівництво інфраструктури, чи підтримка людей у ​​сфері зайнятості, освіти та соціальної інтеграції. Сьогодні ми погодилися, що зміни в майбутньому напрямку політики згуртованості повинні враховувати її ДНК. Ця політика базується на партнерстві ключових акторів на всіх рівнях: європейському, національному, а також регіональному та місцевому», заявила комісар з питань згуртованості та реформ ЄС Еліза Феррейра.

Успіх єдиного європейського ринку залежить не лише від його конкурентоспроможності та безпеки, а й від його здатності забезпечувати справедливі переваги для всіх громадян у країнах-членах ЄС. З огляду на це політика згуртованості була створена як невід’ємна частину єдиного ринку. Вона покликана допомогти подолати економічні, а також соціальні та територіальні диспропорції та виклики для окремих держав та їхніх регіонів.

На завершення зустрічі міністри відповідальні за політику згуртованості 11 країн підписали спільну декларацію.

Декларація англійською мовою посилання

 

Джерело: https://mmr.gov.cz


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Для жінок, які постраждали від домашнього насильства, в м. Кривий Ріг організовується навчання за новими спеціальностями

Розпочався проєкт "SOS-Турбота", спрямований на підтримку людей, яким важко подбати про себе самостійно

Удар по економічній спроможності Харківщини ставить критичні вимоги до місцевого бюджетного процесу

Антикорупційний порядок денний у громадах: чому важливо залучати громадськість?

Інклюзивна освіта в коворкінгах Пирятинської громади

В Україні створили інтерактивну мапу безкоштовних освітніх просторів та культурних хабів