Послуги медіації від Громадського центру правосуддя

Громадський центр правосуддя в м. Татарбунари за фінансової підтримки Європейського Союзу продовжує надавати жителям південних районів Одеської області безоплатні послуги з медіації. На час ...

SAM_0277
Послуги медіації від Громадського центру правосуддя
Громадський центр правосуддя в м. Татарбунари за фінансової підтримки Європейського Союзу продовжує надавати жителям південних районів Одеської області безоплатні послуги з медіації. На час карантинних обмежень, пов’язаних з пандемією COVID-19, послуги надаються у дистанційному режимі. Також додатково під час карантину Громадський центр правосуддя надає психологічну допомогу вразливим категоріям людей – зокрема, жінкам та дітям з питань домашнього насильства.

 

Медіація – метод вирішення спорів із залученням посередника (медіатора), який допомагає сторонам конфлікту налагодити процес комунікації, проаналізувати конфліктну ситуацію так, щоб вони самі знайшли такий варіант рішення, який би задовольняв інтереси і потреби усіх учасників конфлікту. Медіатор – нейтральна по відношенню до сторін конфлікту третя сторона (спеціально підготовлений посередник), яка сприяє досягненню сторонами взаємоприйнятної згоди розв’язати цей спір, зосереджуючись при цьому на інтересах сторін, а не на правових позиціях або договірних правах. Основна сфера застосування медіації: бізнес-конфлікти; сімейні, спадкові, земельні, житлові та інші цивільні правовідносини; будівельні конфлікти; суперечки в страховій та банківській сферах; трудові спори; сфера авторського права та інтелектуальної власності; ІТ-галузь; міжкультурні конфлікти; конфлікти в громадах. Застосування медіації особливо ефективне у вирішенні конфліктів, що чутливі до збереження стосунків. Наприклад, застосування медіації в сімейних конфліктах призводить до зменшення кількості вирішення конфліктів в судовому порядку до 60%.

Якщо у Вас є спірна ситуація чи конфлікт і Ви готові до діалогу, запрошуємо до кабінету медіації Громадського центру правосуддя в м. Татарбунари. Медіаторка Центру Світлана Гудь на постійній основі надає безоплатні послуги з медіації в м. Ізмаїл та м. Татарбунари, а також на виїздах в інших населених пунктах південних районів Одеської області. В умовах пандемії та впровадження карантинних обмежень Громадський центр правосуддя в м. Татарбунари надає також психологічну допомогу вразливим категоріям людей – зокрема, жінкам та дітям з питань домашнього насильства.

Для отримання послуг з мадіації звертайтеся:

  • Повідомленням на Facebook-сторінку
  • Листом на електронну пошту [email protected]
  • Повідомленням на вайбер та телеграм: +38 (099) 419-14-92
  • Зателефонувати за номером: +38(099)419-14-92

Діяльність Громадського центру правосуддя в м. Татарбунари впроваджується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках проєкту «Громадський центр правосуддя як мультифункціональна платформа розвитку правосуддя в громадах». 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Новий адмінтерустрій: тези за результатами відкритої дискусії

Місто-сад запустили навчальний курс про освітні простори

Вплив COVID-19 і брак фахівців паліативної та хоспісної медицини

Антикорупційний Лікбез пройшов в Менській громаді на Чернігівщині

Експерти обговорили необхідність закону, що б захищав соціальне підприємництво

Розпочався проєкт «Українці-рятівники. Марафон історій»