Понад 500 людей у Житомирі об’єднав міжнародний благодійний забіг на підтримку дітей в Україні «BACK TO SCHOOL»

Міжнародний благодійний забіг на підтримку дітей в Україні «Back to School» 4 вересня об’єднав понад 500 людей у Житомирі. З них – 300 бігунів, які подолали дистанції 3 або 5 км.Фонд громади Житомира ...

Додано:
modernformat

титулка (1) (2)
Понад 500 людей у Житомирі об’єднав міжнародний благодійний забіг на підтримку дітей в Україні «BACK TO SCHOOL»

Міжнародний благодійний забіг на підтримку дітей в Україні «Back to School» 4 вересня об’єднав понад 500 людей у Житомирі. З них – 300 бігунів, які подолали дистанції 3 або 5 км.

Фонд громади Житомира разом із партнерами  – Житомирською міською радою, спортивним клубом «Make Me Tri»  – провів цей захід, щоб підтримати школярів, навчальні заклади яких були зруйновані російськими бомбами та ракетами.

Центральною локацією в проведенні забігу стало місто Житомир, а ключова ціль була – зібрати кошти на придбання обладнання та техніки для облаштування тимчасових приміщень, де навчатимуться учні Житомирського ліцею №25, будівля та матеріально-технічна база якого були зруйновані внаслідок авіаудару російською ракетою 4 березня 2022 р.

До організації та проведення забігу долучилися також міста-побратими та друзі Житомира і Фонду громади Житомира, які проводять паралельно такі ж забіги у себе. Зокрема ідею благодійного забігу на підтримку дітей підтримали міста: Гдиня, Плоцьк, Битом, Фамалікао та Освенцим.

Вулицями Житомира бігли разом військові, поліцейські, медики, освітяни, спортсмени, представники інших професій, студенти та школярі. Також із 4 по 18 вересня забіг триватиме для тих, хто зареєструвався на онлайн формат.

На території наметового містечка діяли різноманітні активності, майстер-класи для дітей. Особливо популярною серед малечі була собачка Харлі з кінологічного центру ГУНП в Житомирській області.

«Це символічно, але так співпало, що забіг відбувається саме 4 вересня, коли минає рівно пів року з дня руйнування 25 ліцею. Триста людей зареєструвалися на участь у забігу. Ми купили 300 медалей і 300 стартових пакетів. Сьогодні люди іще дореєстровувалися, тому деякі бігтимуть без стартових номерів, але вони бігтимуть просто в підтримку. Тому проведемо забіг, і тоді вже підрахуємо, скільки вдалось нам зібрати. Плюс, паралельно деякі міста біжать, 5 міст, як ми і планували. Дуже круто, коли люди об’єднуються для того, щоб підтримати і дітей, і Україну», – зазначила голова правління Фонду громади Житомира Жанна Соловйова.

Завдяки благодійному заходу в Житомирі вдалося зібрати понад 90 тисяч гривень. Жодної гривні з благодійних внесків учасників не пішло на організацію та проведення забігу. Захід провів Фонд громади Житомира в межах проєкту «Екстрена підтримка фондів громад» в рамках Угоди між Фондом Ч.С. МОТТА та Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання».

Кошти, зібрані під час забігу, будуть спрямовані на облаштування класів, де в умовах війни навчаються учні Житомирського ліцею № 25.

Збір коштів продовжується. Перерахувати благодійний внесок Ви можете за посиланням: https://cutt.ly/6CqZWg8

Дякуємо усім, хто долучився до організації та проведення забігу! Цей захід ще раз доводить, що наша сила – в єдності!

2022_09_04_Back to school-355 DSCF8775-584

2022_09_04_Back to school-181

2022_09_04_Back to school-175 2022_09_04_Back to school-252 2022_09_04_Back to school-162

2022_09_04_Back to school-273 2022_09_04_Back to school-1712022_09_04_Back to school-180

2022_09_04_Back to school-185

 

 

 


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Доступ до публічної інформації в ОМС: як зробити так, щоб усе запрацювало?

“Варіанти дій”: нова YouTube-програма, присвячена людській історії

Як покращити контент на сайтах та у соцмережах ВЦА Луганщини і Донеччини

«Від нас залежить, якими будуть наші громади». У Луцьку відбувся форум «Рушій невтраченої демократії»

Клуб 2.0 чи творчий простір: створення у громаді Центру культурних послуг

Східний Варіант запустив нову YouTube-програму про міжнародну допомогу