Полтавці вважають, що цієї зими травматизму було більше ніж минулого року

Волонтери Полтавської обласної благодійної організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» провели соціологічне опитування «Чи комфортно вам було зимою на вулицях нашого міста?». Перший ...

Додано:
socium.pl

мусор в снегу
Полтавці вважають, що цієї зими травматизму було більше ніж минулого року

Волонтери Полтавської обласної благодійної організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» провели соціологічне опитування «Чи комфортно вам було зимою на вулицях нашого міста?».

Перший заступник директора Полтавської обласної благодійної організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги», магістр з економіки та менеджменту, управління проектами Андрій Олєйніков зазначив, що цієї зимою, як ніколи місто Полтава було обділене увагою комунальних служб.

Нерозчищені пішохідні доріжки, груди снігу на зупинках, тротуарах, численні борулі – це все досягнення місцевих комунальних служб. Через таку «роботу» місто мало не тільки занедбаний вигляд, а і було зоною підвищеного травматизму. Коли призначають на відповідальні посади керівників, які не мають знань, відповідної освіти (фахова, менеджменту, або управління) та досвіду роботи, то ось такий результат роботи і буде надалі.

Андрій Володимирович повідомив, що в даному опитуванні взяли участь 400 пересічних громадян міста Полтави, віком від 20 до 60 років, які відповіли на зазначені запитання та висловили своє бачення щодо порушених запитань.

Результати опитування:

На запитання: «Чи комфортно вам було зимою на вулицях нашого міста?»:

  • Так, комфортно – 4;
  • Ні, не комфортно – 396.

На запитання: «Чи падали ви цієї цимою на вулицях міста?»:

  • Важко відповісти – 6;
  • Ні – 13;
  • Падав 1-3 рази – 143;
  • Падав більше 3 разів – 238

На запитання: «Чи задоволені ви роботою комунальних служб міста Полтава?»:

  • Важко відповісти – 8;
  • Незадоволений – 381;
  • Цілком задоволений – 11

Під час проведення соціологічного опитування, респондентам було роз’яснено, що таке комунальні служби міста, як вони мають працювати, хто ними керує, скільки грошей виділялось на прибирання вулиць від снігу та криги тощо.

Також, всіх бажаючих полтавців та гостей нашого міста, щодня в зручний для них час запрошують підійти та побачити досягнення роботи комунальних служб нашого міста, а саме пішохідний перехід (на перехресті вулиць Соборності та 1100-річчя Полтави) та до Білої альтанки і подивитись на дорогу-спуск із неї. Після таких захоплюючих екскурсій, можна приймати участь у конкурсі «Найкращій занедбаний населений пункт України!».


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку

Зимноводівська громада: спільний пошук рішень для розвитку

Будувати спільноту в часи війни: як партисипативний театр змінює громади в Україні

Молодіжні ради отримали компʼютерну техніку та оснащення для роботи