ГО “Теплосердні” запустила проєкт “Невтомні” на підтримку жінок, що стоять пліч-о-пліч мільйона захисників

Громадська організація Теплосердні, яка реалізує культурні заходи на підтримку Збройних сил України, запустила проєкт НЕВТОМНІ.Невтомні – культурно-мистецький проєкт підтримки партнерок українських ...

women
ГО “Теплосердні” запустила проєкт “Невтомні” на підтримку жінок, що стоять пліч-о-пліч мільйона захисників

Громадська організація Теплосердні, яка реалізує культурні заходи на підтримку Збройних сил України, запустила проєкт НЕВТОМНІ.

Невтомні – культурно-мистецький проєкт підтримки партнерок українських військових. Проєкт покликаний сприяти формуванню стійкої та міцної спільноти жінок, що прямо зараз стоять пліч-о-пліч мільйона захисників.

У рамках проєкту на учасниць чекає:

— Офлайн ретрит у форматі співочої терапії.

— Психологічна підтримка.

— Навчання з волонтерської діяльності та культурного івент-менеджменту.

— Спільнота підтримки жінок, які розділяють схожий досвід.

6 червня команда проєкту запустили краудфандингову кампанію спільно з платформою Моє місто, аби акумулювати кошти на реалізацію НЕВТОМНІ. Таким чином, організатори формують спільноту українців, яких торкає дана проблема і які готові стати співтворцем проєкту для коханих воїнів.

Ми усвідомлюємо, що в першу чергу, кожен буде донатити для війська, адже тільки завдяки захисникам ми можемо бути зараз тут. Водночас, за багатьма успішно виконаними бойовими завданнями військового по ту сторону слухавки стоїть його невтомна, але часом самотня кохана людина. Я знаю про що говорю, бо також очікую коханого з фронту. Ці жінки є для своїх коханих, а ми хочемо бути для них» – ділиться Богдана, ідейниця проєкту.

Краудфандингова кампанія триватиме 62 дні та покликана залучити 977 українців, які підтримають проєкт своїм внеском у розмірі 100 грн. Ставайте одним із них за цим покликанням.

Офлайн ретрит у форматі співочої терапії запланований для партнерок військових з усієї України на осінь 2024 року.

Про організацію: ГО Теплосердні — громадська організація, місією якої є перетворити культуру на інструмент усвідомлення своєї ідентичності та підтримки тих, завдяки кому ця культура продовжує існувати. Ми працюємо, аби кожен українець усвідомив, ким він є. Ми працюємо заради тих, хто навіки в строю і тих, хто продовжує битися за нас.


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

Для жінок, які постраждали від домашнього насильства, в м. Кривий Ріг організовується навчання за новими спеціальностями

Розпочався проєкт "SOS-Турбота", спрямований на підтримку людей, яким важко подбати про себе самостійно

Удар по економічній спроможності Харківщини ставить критичні вимоги до місцевого бюджетного процесу

Антикорупційний порядок денний у громадах: чому важливо залучати громадськість?

Інклюзивна освіта в коворкінгах Пирятинської громади

В Україні створили інтерактивну мапу безкоштовних освітніх просторів та культурних хабів