План відновлення Коблівської громади: чекають на пропозиції

Пропозиції до Плану відновлення Коблівської громади приймають до 1 червня. Саме таке рішення прийняла робоча група виконкому за підсумками його презентації експертами коаліції «Громадянська платформа ...

Додано:
frgn

pexels-sora-shimazaki-5668858-min
План відновлення Коблівської громади: чекають на пропозиції

Пропозиції до Плану відновлення Коблівської громади приймають до 1 червня. Саме таке рішення прийняла робоча група виконкому за підсумками його презентації експертами коаліції «Громадянська платформа відновлення Коблівської громади.

Місцеві активісти, депутати та посадовці можуть скористатись можливістю внесення вирішення болючої проблеми родини, вулиці, села та громади.

Чекаємо проєктні ідеї з реалізації  чотирьох  завдань Плану:

  1. Безпечна та стійка громада;
  2. Економічний розвиток;
  3.  Інфраструктура;
  4. Гуманітарна сфера.

Саме на початку червня проєкт Плану буде направлено для погодження виконкомом та Миколаївської обласною військовою адміністрацією .

Так ви отримаєте реальну шанс фінансування Вашої проєктної ідеї публічним бюджетом, міжнародним донором або інвестором!» -

Так прокоментував травневе рішення робочої групи з відновлення Михайло Золотухін, координатор коаліції , директор ГО « Фонд розвитку міста Миколаєва»

Учасниками засіданнями робочої групи стали також місцеві посадовці представники громадськості.

На засіданні було презентовано проєкт Плану стратегічною метою якого є:

  • Відновлення критичної інфраструктура та ефективна система надання комунальних, адміністративних та соціальних послуг.
  • Розвиток економіки громади, що забезпечує надходження до бюджету, зайнятість, використання конкурентних переваг, перспективи для працевлаштування та припинення міграції.
  • Демократизація системи управління громадою, забезпечення її кваліфікованими кадрами. При ухваленні управлінських рішень враховуються права та інтереси всіх груп стейкхолдерів.
  • Створення умов для життя мешканців: розбудова громадських просторів, забезпечення доступної освіта, охорона здоров’я, спорт та дозвілля.
  • Документи що чекають пропозицій від небайдужих жителів сіл громади:

Проєкт Плану відновлення та розвитку 

Додаток з проєктами відновлення та розвитку 

Нагадаємо , що результатом обговорень в усіх старостатах громади та фокус-груп з представниками місцевого бізнесу, громадськості та посадовців робочій групи став пакет пропозицій  до Плану, якій був презентований робочій групі у лютому 2024 р .

Реліз на http://frgn.mk.ua/?p=14206;

Брошура Громадянської платформ з пакетом пропозицій https://drive.google.com/file/d/1HAsVXhmCpqZmCtYkug4kbr8zcARo5ARi/view.

Прес — служба ГО “Фонд розвитку міста Миколаєва”

Супровід діяльності робочої групи виконкому відбувається в рамках проекту Громадянська платформа для відбудови на краще Коблівської громадищо реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Партнер проєкту: Коблівська сільська рада.


 

Останні публікації цього розділу:

Для жінок, які постраждали від домашнього насильства, в м. Кривий Ріг організовується навчання за новими спеціальностями

Розпочався проєкт "SOS-Турбота", спрямований на підтримку людей, яким важко подбати про себе самостійно

Удар по економічній спроможності Харківщини ставить критичні вимоги до місцевого бюджетного процесу

Антикорупційний порядок денний у громадах: чому важливо залучати громадськість?

Інклюзивна освіта в коворкінгах Пирятинської громади

В Україні створили інтерактивну мапу безкоштовних освітніх просторів та культурних хабів