Підтримка проєктів для тварин, що допомагають людям

У Royal Canin вірять, що коти та собаки роблять наше життя кращим. Місія компанії – створити кращий світ для домашній тварин. Позитивну роль, яку коти та собаки відіграють у добробуті та здоров’ї ...

Додано:
OlenaL

pexels-mart-production-8327621
Підтримка проєктів для тварин, що допомагають людям

У Royal Canin вірять, що коти та собаки роблять наше життя кращим. Місія компанії – створити кращий світ для домашній тварин. Позитивну роль, яку коти та собаки відіграють у добробуті та здоров’ї людей важко переоцінити. Вони здатні виявляти захворювання по запаху, допомагати людям з інвалідністю чи рятувальникам у катастрофах та лікувати тривожність муркотінням. Для того, аби сприяти позитивному впливу тварин на суспільство, в грудні 2020 року було створено RC Foundation. 

Це неприбуткова організація, яка фінансує проекти, що підкреслюють важливу роль домашніх тварин в суспільстві та житті людей. Фонд щороку відбирає та фінансує проєкти зі всього світу, які покликані допомогти домашнім тваринам, що в свою чергу приносять користь здоров’ю людини та суспільству в цілому.

Три основні напрямки, за якими працює Royal Canin Foundation

  1. Здоров’я та добробут робочих/службових собак
  2. Домашні тварини на підтримку здоров’я людини
  3. Домашні тварини на підтримку ментального здоров’я людини

Упродовж минулих років за допомогою Royal Canin Foundation вже було реалізовано декілька проєктів за кордоном у різних сферах: від діагностики захворювань і до каністерапії. 

У 2022 році Фонд Royal Canin виділив кошти на підтримку та розвиток Кінологічного навчального центру у м. Ромни Сумської області. Центр займається підготовкою собак, які шукають людей під завалами. Організація долучилася до оновлення матеріально-технічної бази центру та допомагає залучати міжнародних експертів для підвищення кваліфікації українських кінологів. 

Щоб отримати більше інформації про участь у конкурсі, напишіть за адресою [email protected]


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з “МХП – Громаді” запускає фінансування ветеранського бізнесу

Гаґада — українською мовою

В українській столиці мистецтва, місті Львів, продовжується виставка «Мистецтво перемагає війну»

Підтримка ветеранів в розвитку підприємництва на території 9 громад Хмільницького району

Фонд громади Житомира прозвітував про роботу за рік повномасштабної війни в Україні

Результат дослідження "Психологічна і правова допомога онлайн упродовж першого року після повномасштабного вторгнення РФ в Україну"