Підгорівська ОТГ на Майстерні представництва та комунікації з владою

Першого листопада  2019 р. у Підгорівській ОТГ в Луганської області експертами Луганської обласної громадської організації «Громадська ініціатива Луганщини» проведена перша частина семінарів ...

Додано:
lekotan

комунікація 1
Підгорівська ОТГ на Майстерні представництва та комунікації з владою

Першого листопада  2019 р. у Підгорівській ОТГ в Луганської області експертами Луганської обласної громадської організації «Громадська ініціатива Луганщини» проведена перша частина семінарів Майстерні представництва та комунікації з владою в ОТГ в форматі «Foresight-майстерня змін». Це наступна новостворена ОТГ, яка бере участь в навчанні щодо чіткого визначення проблем, аналізу їх можливого виникнення та їх картагруфання.

Протягом заходу учасники обговорювали, записували та малювали карту своєї об’єднаної територіальної громади. Виявляли канали формування бюджету, організації роботи усіх старостинських округів та перспективи додавання до існуючої ОТГ Курячівської сільської ради.

Склали невеличкий банк проблем, серед яких нагальною виявилось розташування на території громади телевізійної вишки та сміттєзвалища. Для сценарію були вбрані три актуальні теми: активність депутатів, сплата за вивіз сміття та склад селітри у центрі села. Таким чином, було розроблено декілька сценаріїв вирішення проблем в ОТГ.

Захід проведено ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проекту «Забезпечення ефективної комунікації в об’єднаних громадах Луганщини як основа їх сталого розвитку» за фінансової підтримки МФ «Відродження».


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Тестування на ВІЛ у Верховній Раді: депутати долучились до соціальної акції

150 учасників зі всієї України завершили навчання на програмі «Креативна молодь змінить Україну»

Активісти Донеччини пропонують місцевій владі впроваджувати практику e-консультацій

Вийшов звіт про якість освіти України за результатами міжнародного дослідження PISA

У листопаді ІМІ зафіксував 17 випадків порушень свободи слова

Що не так із системою субсидій для населення?