Підгорівська ОТГ на Майстерні представництва та комунікації з владою

Першого листопада  2019 р. у Підгорівській ОТГ в Луганської області експертами Луганської обласної громадської організації «Громадська ініціатива Луганщини» проведена перша частина семінарів ...

Додано:
lekotan

комунікація 1
Підгорівська ОТГ на Майстерні представництва та комунікації з владою

Першого листопада  2019 р. у Підгорівській ОТГ в Луганської області експертами Луганської обласної громадської організації «Громадська ініціатива Луганщини» проведена перша частина семінарів Майстерні представництва та комунікації з владою в ОТГ в форматі «Foresight-майстерня змін». Це наступна новостворена ОТГ, яка бере участь в навчанні щодо чіткого визначення проблем, аналізу їх можливого виникнення та їх картагруфання.

Протягом заходу учасники обговорювали, записували та малювали карту своєї об’єднаної територіальної громади. Виявляли канали формування бюджету, організації роботи усіх старостинських округів та перспективи додавання до існуючої ОТГ Курячівської сільської ради.

Склали невеличкий банк проблем, серед яких нагальною виявилось розташування на території громади телевізійної вишки та сміттєзвалища. Для сценарію були вбрані три актуальні теми: активність депутатів, сплата за вивіз сміття та склад селітри у центрі села. Таким чином, було розроблено декілька сценаріїв вирішення проблем в ОТГ.

Захід проведено ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проекту «Забезпечення ефективної комунікації в об’єднаних громадах Луганщини як основа їх сталого розвитку» за фінансової підтримки МФ «Відродження».


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Держбюджет отримав рекордні надходження завдяки підвищенню акцизів на сигарети

Правозахисники розповіли про злочини, які відбувались під час окупації Слов’янська

Опікунська рада медичного закладу: навіщо вона потрібна?

Відкрито філію Громадського центру правосуддя Чернігівщини при Ічнянському районному суді

Українські школярки спроектували лавочки для дотримання соціальної дистанції

Вийшов новий посібник з безпеки журналістів "Робота під PRESSом"