Перший місяць роботи соціальної мережі для громадянського суспільства

Вже майже місяць  працює Грантосфера – соціальна мережа для громадянського суспільства. І у нас вже більше ніж 550 користувачів та партнерів, що бажають розвивати Україну!25 травня відбулася офіційна ...

Додано:
grantsphere

Банер анонс
Перший місяць роботи соціальної мережі для громадянського суспільства

Вже майже місяць  працює Грантосфера – соціальна мережа для громадянського суспільства. І у нас вже більше ніж 550 користувачів та партнерів, що бажають розвивати Україну!

25 травня відбулася офіційна презентація платформи Грантосфера та обговорення її можливостей.  Команда платформи дослухалася до ідей та побажань перших користувачів і одразу оновила основні фунції та можливості, що могло б допомогти користуватися сервісом ще зрчніше.

Чим Грантосфера може бути корисною організаціям громадянського суспільства?

 • Використовуючи можливості платформи можна обмінюватися досвідом, знаходити партнерства та фінансові можливості, розміщувати вакансії та статті.
 • Ми створили зручну “Карту можливостей”, аби ви одразу могли обрати цікаві для вас області та не витрачати час переглядаючи довгу стрічку.
 • Аби ви не пропустили дедлайни, ми встановили сповіщення, які нагадують про грантові конкурси та цікаві можливості.
 • На платформі ви зможете не лише шукати та розміщувати можливості, а й знаходити партнерів та однодумців. А також створювати рейтинг своєї соціальної активності, аби бути цікавішим для представників вашої сфери.
 • Ми бажаємо, аби процес пошуку грантових можливостей чи партнерств займав якомога менше часу, і ви мали більше можливостей працювати над заявками та встановленням контактів, тому фільтри на сайті відповідають найпопулярнішим темам. А після підписки на одну із тематик – ви отримаєте підбірку новин, що актуальні саме для вас.

Реєструйтеся за посиланням grantosphere.com та отримуйте повний доступ до можливостей, вакансій та публікацій.

 

Для довідки:

Проєкт Грантосфера реалізується ГО «Академія соціальних інновацій» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Рука допомоги від ЄС хоспісам в Україні у часи пандемії коронавірусу

Якою має бути сфера охорони здоров'я через 10 років: в УКУ презентували Маніфест здорового суспільства

Вікторія Подгорна: “Закони мають бути написані мовою, зрозумілою для людей”

Розвиток громад без конфліктів: чи це можливо?

Олександр Санченко: “Час для законопроєкту вичерпний, тому ініціативним групам необхідна конструктивна позиція”

Проведено супервізії для учасників проєкту «Рука допомоги Україні: програма психологічної підтримки»

 • Vadim

  Не знайшов інформацію про авторів проєкту. Загуглив ГО Академія соціальних інновацій, за пошуком перші дописи про реєстрацію цієї ГО, а далі все про “Українська Соціальна Академія” (скрін) Уточніть будь ласка, “Українська Соціальна Академія” це та сама організація? якщо ні, модна посилання на сайт ГО Академія соціальних інновацій? було б цікаво дізнатись також і про іншу діяльність, дякую! https://uploads.disquscdn.com/images/a5a17cb22b78eece744c294cd63f9975d07b7193f292c323b392a9c794b9f410.png

  • https://www.prostir.ua Prostir

   Упевнені, що автори вам нададуть відповідь про організацію детальніше. А з нашого боку зауважимо, що організація з назвою “АКАДЕМІЯ СОЦІАЛЬНИХ ІННОВАЦІЙ” є в Реєстрі ГО (зареєстрована 03.03.2020)