Перші кроки до створення антикорупційної екосистеми в Березанській ОТГ

У Міжнародний день боротьби з корупцією 9 грудня громадські активісти, місцеві депутати та посадовці в приміщенні громадської організації «ЕКО Березань» почали спільний рух до створення ...

Додано:
frgn

фрмм 2
Перші кроки до створення антикорупційної екосистеми в Березанській ОТГ

У Міжнародний день боротьби з корупцією 9 грудня громадські активісти, місцеві депутати та посадовці в приміщенні громадської організації «ЕКО Березань» почали спільний рух до створення антикорупційної екосистеми в Березанській ОТГ.

19 учасників заходу, проведеного у форматі «антикорупційного кафе», рекомендували виконкому та депутатам затвердити антикорупційний пакет рішень, який був підготовлений командою селищного голови Валерія Хоміцького за експертної допомоги Мережі ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії з райрадою і виконкомами та винесений на розгляд грудневої сесії.

фрмм 1

Мер ОТГ запевнив, що селищна рада найближчим часом ухвалить Антикорупційну програму об’єднаної територіальної громади Березанської селищної ради на 2019-2021 роки та Порядок запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Березанській селищній раді та її виконавчих органах, розміщений на офіційному сайті ОТГ.

«… Прийняття радою пакету рішень стане першим важливим кроком по формуванню антикорупційної екосистеми» в ОТГ. Буде налагоджена системна діяльність місцевих посадовців і депутатів по доланню причин корупції на місцевому рівні.

Уповноважений по запобіганню корупції допоможе налагодити належне врядування. Навчання посадовців забезпечить вчасне розміщення проектів на офіційному сайті, публічне подання декларацій та зменшить практику конфлікту інтересів. Буде підтримана діяльність представників громадянського суспільства з антикорупційної експертизи місцевих рішень та антикорупційної освіти мешканців. Дуже вдячні партнерству з Березанською райрадою, виконкомами Березанської, Коблівської ОТГ та Миколаївським місцевим центром БВПД...», — додав директор ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» Михайло Золотухін.

Експерти Мережі, демонструючи презентації та відео, розповіли про причини корупції та суть конфлікту інтересів. В обговоренні активну участь взяли активісти ГО «ЕКО Березань» Михайло Галаев , Світлана Таран, Олена Волкова, заступник голови райради Олексій Сидорчук та представниця Миколаївського місцевого центру БВПД Вікторія Царьова.


Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» та ГО ЕКО Березань 

Діалог відбувся за підтримки проекту «Посилення децентралізації: антикорупційні політики для нових об’єднаних територіальних громад», що реалізується ГО «Чернігівський Центр Прав Людини» при партнерстві з ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва», ГО ЕКО Березань завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії та в рамках діяльності «Мережі ресурсних центрів із розвитку м. Миколаєва».

Круглий стіл є черговим заходом проекту «Дієві механізми гармонійного розвитку сіл в об’єднаних територіальних громадах Миколаївщини», що реалізується Фондом при партнерстві з Миколаївською облрадою, Миколаївською ОДА на виконання технічного завдання  3.2.1.4. Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2020 року.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Як завершити гарно робочій тиждень? Випити кави та поговорити, як досягати успіху без хабарів

У Черкасах створюють соціальну рекламу про стереотипи участі жінок у політиці

Чому звітування НУО – це важливо?

Нова професія – запорука добробуту! В Маріуполі відбувся регіональний тренінг з основ блогерства

У Великоновосілківському районі говорили про гендерні стереотипи, як бар’єр на шляху до жіночого лідерства

Місцеві вибори за новим Виборчим кодексом: тренінг у Золочіві