Пам’ятники Миколаєва допомагають в боротьбі із поширенням коронавірусу

Пам'ятники, вуличні скульптури та монументи міста допомагають миколаївцям в боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19.Серія соціальних постерів із зображенням відомих історичних діячів ...

Додано:
Evgen Gomonjuk

Мауглі
Пам’ятники Миколаєва допомагають в боротьбі із поширенням коронавірусу

Пам’ятники, вуличні скульптури та монументи міста допомагають миколаївцям в боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19.

Серія соціальних постерів із зображенням відомих історичних діячів Миколаєва, які увічнені містянами на постаментах, з’явилася на сторінці КУ «Агенція розвитку Миколаєва» у Facebook.

Фалєєв

«Наразі в Україні повним ходом йде роз’яснювально-просвітницька кампанія серед населення для профілактики і запобігання зараженню COVID-19. І нам захотілося приєднатися до цієї важливої ​​ініціативи МОЗу, але зі своїм локальним контекстом. Ми одночасно переслідуємо дві мети: з одного боку говоримо про прості заходи безпеки на час карантину, а з іншого – розповідаємо історію рідного міста, де всі живемо. Такі речі об’єднують, що дуже важливо в цей непростий час», – зазначають ініціатори.

Мауглі

На постерах можна впізнати одного з батьків-засновників міста Михайла Фалєєва, відомих першовідкривачів Антарктиди, Тадея Беллінсгаузена і Михайла Лазарєва, лікаря-епідеміолога Данилу Самойловича тощо.

«Миколаївці, кожен з нас може сповільнити стрімке зростання захворюваності, дотримуючись простих правил. Будь ласка, не ставтеся до карантину легковажно. Якщо кожен з нас відповідально поставиться до запобіжних заходів, вже зовсім скоро ми всі повернемося до звичного ритму життя, і подорожі будуть безпечними. А поки що краще залишайтеся вдома! Захистіть себе та піклуйтеся про здоров’я своїх близьких», – написано під плакатом з пам’ятником Фалєєву.

Крім того, постери супроводжує хештег #StopКоронавірус  і посилання на інформаційний сайт COVID19.COM.UA, де зібрана найактуальніша та офіційна інформація про ситуацію з поширенням інфекції в Україні.

Самойлович

Комунарівці

Адмірали


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Додаткова цінність волонтерства - мати відповідь на питання «де ти була і чим допомогла”

Правозахисники проводять документування воєнних злочинів у Маріуполі

Консультації та гуманітарна допомога людям з інвалідністю та постраждалим внаслідок військових дій в Донецькій області

У Кривому розі та Дніпрі запрацювала гаряча лінія для постраждалих від війни в Україні

Скасування запобіжного заходу для проходження військової служби

Відсторонені від посад через відсутність вакцинації допускаються до роботи

  • Карэн Гамбарян

    Слабаки! Я всё делаю офф-лайн! О натюрель, так сказать. #памятникмаскачеллендж в ютубе.