Опитування Європейського офісу ВООЗ щодо участі молоді у формуванні здорового способу життя

Європейський офіс Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) працює над розробкою стратегії з питань здоров'я дітей та підлітків. Це план, який сприятиме покращенню здоров'я та благополуччя ...

діти та підлітки
Опитування Європейського офісу ВООЗ щодо участі молоді у формуванні здорового способу життя

Європейський офіс Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) працює над розробкою стратегії з питань здоров’я дітей та підлітків. Це план, який сприятиме покращенню здоров’я та благополуччя молодих людей, а також гарантуватиме, що країни зобов’язуються діяти для їх сприяння.

Стратегію буде реалізовано до 2030 року, що дозволить привернути увагу до важливості здоров’я молоді, визначити ключові сфери для вдосконалення та окреслити цілі, які необхідно досягти.

ГО «Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка» проводить опитування від імені Всесвітньої організації охорони здоров’я серед молодих людей віком 11-19 років, щоб їх думки та погляди було враховано при формуванні стратегії щодо здоров’я європейської молоді.

У цьому короткому опитуванні підліткам пропонують відповісти на декілька запитань про них, їхній заклад освіти та їхні погляди стосовно дій органів влади на національному та регіональному рівнях щодо покращення здоров’я молоді. Усі відповіді будуть конфіденційними.

Анкета доступна за посиланням.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Донати у краудфандингу - все що потрібно знати

Creative Spark Poltava успішно розпочинає третій рік роботи

У львівському парку “Залізна вода” продовжують облаштування публічного саду-городу

Аналіз проекту Закону України «Про місто Київ - столицю України»

Перемоги, виклики та рецепти формування ОСН як амбасадорів жителів

Як звітували депутати Дніпровської міськради за 2020 рік?