Опіка й евакуація – в Степногірську підтримали 110 родин

Протягом червня в Степногірську Василівського району Запорізької області командою Молодіжної організації "Наше щасливе життя" реалізувалася ініціатива "Shelter Ukraine". В рамках проекту 110 родин з ...

Шелтер Україна
Опіка й евакуація – в Степногірську підтримали 110 родин

Протягом червня в Степногірську Василівського району Запорізької області командою Молодіжної організації “Наше щасливе життя” реалізувалася ініціатива “Shelter Ukraine”. 

В рамках проекту 110 родин з числа місцевих і прибулих туди ВПО з малими дітьми, у скрутному становищі, викликаним війною, молоді батьки, які втратили роботу й сім’ї з інвалідами, які тепер або давно мешкають в смт.Степногірськ, отримали продуктові, гігієнічні, медикаментозні, побутово-хімічні набори, підгузки та дитяче харчування, а також теплі наліжники й кемпінгові ліхтарі на сонячній батареї. Особливо актуальними такі “світильники” в даному селищі є через те, що в даному населеному пункті доволі часто через ворожі обстріли зникає електрика й всі вимушені переховуватися в сховищах й укриттях або в повній темряві, або при світлі телефонів.

Окрім практичної нематеріальної допомоги, також команда проекту надавала потерпілим консультаційну та правову допомогу, допомагала налаштовувати на телефонах дуже дорослих “національний роумінг” а також посприяли евакуації до більш безпечного Запоріжжя двох родин з подальшим інформаційно-організаційним супроводом. 

- Дуже добре, що і стареньких, і молодих і держава, і такі організації з волонтерами не забувають та допомагають вижити в такі скрутні часи, – ділиться одна з бенефіціарок проекту Зінаїда Терентіївна, – окрім самих гуманітарних наборів, тут також можна отримати щире добре спількування та моральну підтримку навіть тоді, коли знаєш, що навряд чи побачиш цих добродіїв знову.

Підтримку було надано в межах ініціативи “Shelter Ukraine”, що впроваджується організаціями SiLab Ukraine, БО “Тепле місто” та БО “Вплив”, Valores Foundation у співпраці з Razom For Ukraine.

Мета проєкту — підтримка соціальних ініціатив, що вирішують гуманітарні проблеми цивільного населення в умовах війни.


Тематика публікації:                          

Останні публікації цього розділу:

Чому під час війни треба говорити про культуру або незручна спадщина: ХОДА

Як відновити українську медицину після Перемоги?

Підсумки реалізації проєкту "Підтримка діяльності Гуманітарного штабу «Пластового вишкільного центру» у місті Буча»

На Закарпатті стартувала виставка “ЕВАКУЙОВАНІ” та аукціон на користь ЗСУ

The Educational Equality Institute пропонує безкоштовні IT курси для українців/ок

Рятуємо разом: 239 родин з дітьми Херсонщини отримали допомогу у листопаді