Офіси Суспільного технічно підсилять ефірне виробництво

Офіси Суспільного, залучені до лінійного телевиробництва, отримають нову студійну техніку, яка дозволить підвищити якість виробництва прямих ефірів. Команда Суспільного отримала нове обладнання ...

600x400_Суспільне_Мовлення
Офіси Суспільного технічно підсилять ефірне виробництво

Офіси Суспільного, залучені до лінійного телевиробництва, отримають нову студійну техніку, яка дозволить підвищити якість виробництва прямих ефірів. Команда Суспільного отримала нове обладнання завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Технічні оновлення від партнерів відбудуться у низці регіональних офісів Суспільного, де команди залучені до інформаційного мовлення країни.

«На початку повномасштабного вторгнення ми розуміли пріоритет оперативного інформування, коли швидкість донесення інформації пробачає не завжди ідеальну телевізійну картинку. Зараз ми хочемо покращити візуальну якість нашого контенту — насамперед у регіональних центрах виробництва», — каже Марія Фрей, членкиня правління Суспільного, відповідальна за новини та регіональне мовлення.

Читайте також: Суспільне Херсон поліпшить якість виїзних знімань та прямих включень

Нагадаємо, Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й радіостанції Українське РадіоРадіо ПроміньРадіо Культура, а також 24 місцеві телерадіокомпанії та супутниковий телеканал Суспільне Новини. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

21 Docudays UA: Саунд­скейпінг пам’яті, низові культурні простори та європейський кіноринок — добірка дискусій DOCU/PRO та DOCU/СИНТЕЗ

Пів тисячі молодих лідерів і лідерок закінчили "Школу молодіжних рад"

Доступ до публічної інформації в ОМС: як зробити так, щоб усе запрацювало?

“Варіанти дій”: нова YouTube-програма, присвячена людській історії

Як покращити контент на сайтах та у соцмережах ВЦА Луганщини і Донеччини

«Від нас залежить, якими будуть наші громади». У Луцьку відбувся форум «Рушій невтраченої демократії»