Новий безкоштовний онлайн-курс «ProKrym: державна політика реінтеграції Криму»

На Освітній онлайн-платформі Зрозуміло! опублікований курс «ProKrym: державна політика реінтеграції Криму». Це просвітницький курс про історію Кримського півострова, українську політику деокупації та ...

asset-v1_EEF+EEF-036+March2023+type@asset+block@CCover
Новий безкоштовний онлайн-курс «ProKrym: державна політика реінтеграції Криму»

На Освітній онлайн-платформі Зрозуміло! опублікований курс «ProKrym: державна політика реінтеграції Криму». Це просвітницький курс про історію Кримського півострова, українську політику деокупації та реінтеграції, протидію російській агресії. 

Ведучими курсу стали відомі українські журналісти Вадим Карп’як та Ірина Славінська. 

Свої коментарі про Крим дали також запрошені українські експерти і представники органів влади. Серед них –  Таміла Ташева, Ірина Верещук, Антон Кориневич, Ігор Поночовний, Марія Томак, Арсен Жумаділов, Альона Луньова, Ольга Скрипник, Андрій Іванець.

Цей курс розроблений для:

  • державних службовців
  • працівників органів місцевого самоврядування
  • політиків
  • громадян України, які цікавляться питаннями державної політики в контексті тимчасової окупації АР Крим та м. Севастополь

Розробниці курсу – відомі українські експертки Дар’я Свиридова і Юлія Тищенко.

Метою нового курсу є ознайомлення слухачів із темою державної політики щодо тимчасово окупованої території АР Крим та м. Севастополь, подій та процесів, що відбуваються на півострові, а також державною політикою щодо деокупації півострова та реінтеграції громадян із цих територій.

Усі лекції курсу мають кримськотатарські субтитри.

Курс надзвичайно актуальний в контексті деокупації Кримського півострова та відновлення територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах. 

Він також сприяє формуванню спільного бачення органів державної влади щодо передумов початку тимчасової окупації, розуміння процесів, що відбуваються на тимчасово окупованій території, пріоритетів та наявних політик держави задля відновлення територіальної цілісності та напрацьованих першочергових кроків із відновлення правового поля України та прав громадян із цих територій після деокупації півострова. 

Курс безкоштовний і доступний на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло! за посиланням

Після успішно складеного фінального тесту слухачі отримають сертифікат із 0,2 кредитами ЄКТС.

 

Курс розроблений у межах Проєкту «Підтримка Кримської платформи: час нагадати, що Крим – це Україна», що виконується Фондом Східна Європа за сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). 

 

Джерело: Освітній онлайн-платформі Зрозуміло!


 

Останні публікації цього розділу:

1 піксель – 1 долар. В Україні створили сайт з інтерактивною мапою для збору коштів на відбудову шкіл

Організація «Право» трансформує гуманітарний хаб у центр громадської активності у Хмільнику

Асоціація “Доступне житло для ВПО” запрошує до вступу ГО та локальних партнерів

Інформаційна онлайн-сесія про стратегії успішної участі у конкурсі «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада»

Студенти трьох областей опановували підприємницькі навички у Львові

4 березня – Всесвітній день проти сексуальної експлуатації