“Нові можливості”: триває проєкт допомоги жителям прифронтових громад

ГО «Жіночі серця Зарічного» продовжує  підтримувати жителів Комишуваської громади Запорізької області  і шукати нові можливості для  надання допомоги людям.  В рамках проєкту «Екстрена підтримка ...

Додано:
Viktoria Palega

изображение_viber_2023-09-17_04-21-38-355
“Нові можливості”: триває проєкт допомоги жителям прифронтових громад

ГО «Жіночі серця Зарічного» продовжує  підтримувати жителів Комишуваської громади Запорізької області  і шукати нові можливості для  надання допомоги людям.  В рамках проєкту «Екстрена підтримка громадянського суспільства та ЗМІ у відповідь на війну в Україні» за підтримки Європейського Союзу від Інститут економічних досліджень та політичних консультацій ГО «Жіночі серця Зарічного» продовжує  реалізацію проєкту «Нові можливості».  Завдяки підтримці і співпраці з партнерськими організаціями вдалося в серпні 2023 року забезпечити мешканців Комишуваської громади, які вже довгий час перебувають в зоні бойових дій, такими видами допомоги:

На території  Комишуваської  громади   розпочалася реалізація  проєкту «Твій дім – ми разом з ним», що  реалізується NGO YES у партнерстві з нашою громадською організацією ГО “Жіночі серця Зарічного”. 

В рамках проєкту безкоштовно надаються комплексні послуги щодо аварійного закриття жилих приміщень домогосподарств, які постраждали в наслідок воєнних дій: вікон — плитами OSB, покрівлі — тентом.

В серпні, завдяки сформованій будівельній бригаді, 6 домогосподарств, в рамках цього проєкту,  отримали послуги з аварійного ремонту та підготувалися до зимового періоду. 

Завдячуючи співпраці ХЦ «Джерело життя», ГО «Любов до ближнього», ГО “Небайдужі люди” нам вдалося забезпечити продуктовими наборами (в кількості 300 шт.)  людей нашої громади, які проживають в віддалених населених пунктах: с. Жовта Круча, с. Новотроїцьке, с. Новорозівка, с. Блакитне, с. Славне. Також, завдяки їхній співпраці з Water Mission, Українська освітня платформа, IOM – UN Migration, ми маємо можливість забезпечувати ці населені пункти і питною водою, що є вкрай важливою місією. За серпень місяць роздали майже  10000 л і це вагома допомога  людям прифронтової громади, яка  стала можливою завдяки партнерству.  

 

Церква ЄХБ “Навколо Христа” місто Боярка  завітала до нашого селища Зарічне з гуманітарною місією, що була направлена на надання допомоги діткам  і їхнім матусям та людям, які мають тяжкі хронічні захворювання. Допомогу отримали приблизно 50 родин, які вже довгий час знаходяться в зоні бойових дій. 

Гуманітарна некомерційна організація Intersos  підтримала діяльність нашої організації і між нами був підписаний  МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО! Нашій організації було виділено 1000 Євро, тому ми прийняли рішення придбати ноутбук і все необхідне для нього. Дякуємо за розширення наших можливостей і створення для нас більш комфортних умов для виконання певних задач, що в сучасному часі є дуже важливо. 

 Благодійний фонд “DobroМах” систематично підтримує і допомагає нашій громаді. В серпні місяці різноманітну допомогу здебільшого отримали  найменші жителі громади і люди, які в смт. Комишуваха  самостійно облаштували укриття для своїх родин і звернулися до нас за допомогою  Їх було забезпечено матрацами, які ми доставили їм. з м. Запоріжжя. 

Від Громадської організації “Іршавські Промені” отримали посилки з допомогою для людей і тварин. Оплата доставки відбулася в рамках проекту «Нові можливості», який ми зараз реалізовуємо.  Завдяки нашій співпраці ми змогли забезпечити місцеву амбулаторію медикаментами та медичним обладнанням; мешканців нашої громади  та ВПО  постільною білизною та рушниками, медичними препаратами та одягом; аптечками та кормами для котів та собак; засобами гігієни для тяжкохворих людей.  Вся отримана допомога була доставлена нашою організацією з м. Запоріжжя, розподілена і видана людям нашої громади. 

Дякуючи Благодійному фонду Восток SOS нашій організації  вдалося організувати  три рази на місяць в селищі Зарічне Комишуваської ТГ юридичні   безкоштовні правові консультації. В серпні юридичну допомогу отримали близько 30  людей. 

Дякуючи Polski Czerwony Krzyż Bielsko Biała , які  завжди готові допомогти і швидко реагують на наші запити! Завдяки  співпраці з  Благодійною організацією “Благодійний фонд “Захисниця” стало можливим доставити надану допомогу з Польщі в Запоріжжя, так як вони взяли на себе  організацію логістики і збір коштів на доставку! Цього разу нам разом вдалося забезпечити близько  300 родин  Запорізького краю  гарним і якісним взуттям, безглютеновим хлібом  та ароматним чаєм.  Здебільшого це були родини з Оріхівської громади, які зараз проживають в м. Запоріжжі і родини Комишуваської громади, що знаходяться поряд з лінією фронту.

 

Благодійний фонд “Щаслива дитина” в партнерстві  All4Ukraine – Support Ukrainе надали для людей з інвалідністю 5  інвалідних візочків, молочні каші для малечі, памперси, одяг тощо. Вся допомога була доставлена нашою організацією з м. Запоріжжя і передана жителям Комишуваської громади – приблизно 55 людей. 

Некомерційна організація Paws of Peace зі Швеції, яка прагне позитивно вплинути на добробут тварин в Україні, підтримує і тваринок, які знаходяться в Комишуваській громаді.  Цього разу ми отримали посилку, оплатили доставку  і доставили її з м. Запоріжжя та розподілили між пухнастиками в селищі Зарічне. 

Завдяки проєкту «Нові можливості»  намагаємося налагоджувати міцні дружні зв’язки з новими партнерами, знаходити нові контакти та ознайомлюватися з досвідом інших  громадських організації та благодійних фондів, а це дає змогу здобути безцінний досвід для розширення діяльності. Ми отримуємо неймовірне задоволення,  коли  бачимо задоволених людей, яким ми  можемо допомогти в вирішенні проблеми.

 Ця публікація була підготовлена в рамках проекту «Екстрена підтримка громадянського суспільства та ЗМІ у відповідь на війну в Україні» за сприяння Європейського Союзу. Її зміст є виключною відповідальністю ГО «Жіночі серця Зарічного»  і не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

«Свідки. На північ від Києва» - фільм про жителів/-ок Київської області, які пережили російську окупацію, доступний на YouTube

Безплатний онлайн-курс про безпечну поведінку на деокупованій території

«Хлопці не плачуть» і «Ти ж дівчинка!» Новий серіал про небезпеки гендерних стереотипів на Дія.Освіта

Оголошено результати конкурсу суб-грантів в межах проєкту EU4CSOs Emergency Actions

У Комітеті здоров’я нації відбувся круглий стіл «Стань на варті свого серця»

Звільнення з ОМС в умовах воєнного стану - експертне роз'яснення