Нові форми взаємодії та налагодження комунікації з населенням в умовах пандемії

Життя в світі змінюється не залежно від наших бажань. Приймаючи обмежувальні протиепідемічні заходи в умовах пандемії COVID-19, органам місцевого самоврядування дуже важливо організувати свою ...

Додано:
lekotan

pexels-freestocksorg-744461
Нові форми взаємодії та налагодження комунікації з населенням в умовах пандемії

Життя в світі змінюється не залежно від наших бажань. Приймаючи обмежувальні протиепідемічні заходи в умовах пандемії COVID-19, органам місцевого самоврядування дуже важливо організувати свою діяльність, не порушуючи законодавство, аби зберегти комунікацію з населенням, зокрема забезпечити право громадян на звернення до місцевої влади. Тому використання онлайн-сервісів як нової форми взаємодії між громадою та владою – є своєчасним рішенням. 

У Нижньодуванській ОТГ вже подбали про своїх жителів. Нагадуємо, що в межах проєкту «Впровадження інноваційних інструментів електронного врядування у Нижньодуванській ОТГ як запорука залучення громадян до місцевих справ» запрацювала онлайн-платформа «Контакт-центр» та мобільний додаток.

Учасники декількох інформаційних сесій у межах проєкту знайомились із новими сервісам та визначили для себе нові переваги такої форми взаємодії. А це і можливість подати звернення до керівництва громади, як то кажуть «не виходячи з хати», і додатковий час поспілкуватися батькам та дітям. Адже молодь – активні користувачі різноманітних гаджетів та е-сервісів, тому швидко навчаються і допомагають рідним. 

Ми спільно з керівництвом громади продовжуємо створювати комфортні умови для мешканців у сфері отримання послуг та комунікації з владою. 

Проєкт «Впровадження інноваційних інструментів електронного врядування у Нижньодуванській ОТГ як запорука залучення громадян до місцевих справ» реалізується ГО «ЛО ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції

#UNRPP #ВзаємодіяПлюс


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Підсумки проведення Національного Форуму в рамках Марафону Розвитку Громад

Компенсація витрат волонтерам і угоди з ФОП. Нюанси складання договорів ГО з контрагентами

Перший крок до порозуміння щодо Березанської моделі освіти

Оголошено результати навчання «Волонтерів БПД»

Нова Дружківка залучає молодь до планування громадських просторів

Громадський центр правосуддя підтримав акцію «16 днів активізму проти ґендерно зумовленого насильства»