Німеччина продовжує підтримувати українські органи державної влади у їх роботі з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

18 листопада відбулось урочисте відкриття програми «Тренер з європейської інтеграції» - тренінгу для тренерів - керівників структурних підрозділів органів державної влади, безпосередньо залучених до ...

Photo 2016 22 11
Німеччина продовжує підтримувати українські органи державної влади у їх роботі з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

18 листопада відбулось урочисте відкриття програми «Тренер з європейської інтеграції» – тренінгу для тренерів – керівників структурних підрозділів органів державної влади, безпосередньо залучених до процесів Євроінтеграції.

«…Інтеграція з ЄС залишається на політичному порядку денному, та імплементація Угоди про асоціацію України з ЄС потребує неабияких зусиль. Уряд Німеччини підкреслює важливість продовження підтримки інституційних спроможностей органів державної влади (України) у питаннях асоціації з ЄС”, –  зазначила у своєму вступному слові пані Даніела Бергельт, Референт з питань економічного співробітництва та розвитку Посольства ФРН в Україні.

Окрім політичного контексту, імплементація має безліч технічних сторін, з якими стикаються безпосередні виконавці в державних інституціях, коли працюють над виконанням вимог Угоди та приведенням українського законодавства до європейських стандартів.

Головний тренер програми Анне Берціо додала: «Згадайте ентузіазм та піднесеність духу у момент підписання Угоди про асоціацію – вікно можливостей для змін та її імплементації все ще відкрите. Євроінтеграція та імплементація Угоди залишаються важливими для України. За дорученням німецького уряду, GIZ підтримує українських держслужбовців, відповідальних за імплементацію, через спеціально розроблену програму з розвитку навичок та вивчення кращих практик для Асоціації з ЄС».

Програма впроваджується за дорученням Уряду Німеччини федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Вона буде проходити у формі 6-ти дводенних тренінгів протягом 6-ти місяців.  Це вже друга серія програми для тренерів з Євроінтеграції, що слідує за минулорічною 6-місячною програмою тренінгів з інфраструктури якості для торгівлі з ЄС.

Тренінг спрямований на керівників та заступників керівників департаментів та підрозділів з Євроінтеграції, які здобудуть навички координування процесів імплементації Угоди на горизонтальному рівні, а саме: управління інтегрованими знаннями ЄС, звітування та стратегічного планування, гармонізації законодавства, а також тренінгові навички для  ефективного виконання роль тренера в галузевих міністерствах. Протягом 6-ти місяців після серії навчань, тренери з європейської інтеграції проведуть до 30 тренінгів з питань Асоціації з ЄС для інших державних службовців.

Довідка: Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами німецької співпраці з Україною є:  демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.

Джерело: GIZ Бюро в Україні.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Празька Декларація 11-ти міністрів, відповідальних за політику згуртованості

Eксперти U-LEAD допомагають громадам проводити безпечну внутрішню комунікацію

ZDOROVI запускають проєкт ментальної підтримки для медичних працівників з південно-східного регіону

На Кіровоградщині стартувала навчальна поїздка для представників громад Миколаївщини та Херсонщини

У Києві відбувся перший EuroSummit громадських організацій

Нові можливості проєкту центру АХАЛАР з посилення ментального здоров'я для лідерів НДО та "хелперів"