Незабаром відбудеться #запальнарозмова з Дмитром Підручним

Команда громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» в рамках проєкту «Центр розвитку громадської активності» запускає нову рубрику #ЗапальнаРозмова, у якій громадські ...

132500528_225268099092965_4243010303213356047_n
Незабаром відбудеться #запальнарозмова з Дмитром Підручним

Команда громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» в рамках проєкту «Центр розвитку громадської активності» запускає нову рубрику #ЗапальнаРозмова, у якій громадські активісти та всі бажаючі матимуть можливість поспілкуватися з відомими спортсменами, акторами, волонтерами, управлінцями, бізнесменами та з іншими людьми, які досягли значних успіхів у своїй справі.

«У громадському секторі України задіяно орієнтовно 3-5% мешканців, але ми дуже хочемо збільшити цей показник. Тому будемо спілкуватись з відомими людьми, яких читають і слухають ті, хто ще не задіяний в громадську секторі. Таким чином ми сподіваємось вийти на нову аудиторію та мотивувати її бути активною і змінювати свої громади на краще», – коментує запуск нової ініціативи керівник громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» Максим Черкашин.

Першим гостем рубрики #ЗапальнаРозмова буде Дмитро Підручний, перший в історії України чемпіон світу з біатлону серед чоловіків, відомий спортсмен та громадський активіст.

Онлайн-зустріч відбудеться 25 грудня об 15:00 за київським часом. Дмитро вийде на зв’язок з Австрії, де він разом з командою перебуває на змаганнях. Зареєструватися для участі в онлайн-зустрічі можна за цим посиланням. Зареєстрованим учасникам на електронну адресу буде надіслано лист посиланням для підключення до онлайн-події.

Учасники зможуть задавати питання героєві рубрики, ба більше, автор найкращого запитання, на думку Дмитра,  отримає від нього подарунок.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Визначені переможці Конкурсу соціальних ініціатив 2021 за підтримки Європейського Союзу

Як допомагають бездомним котикам та песикам в Харкові

Перша груднева добірка актуальних можливостей

Підприємствам пропонують пройти оцінку сталого розвитку

ІзбірКом домігся скасування обмеження по допуску журналістів до будівлі ОДА

Grammarly продовжує дію безкоштовної пропозиції для НУО до кінця 2022 року