НАТО радіомарафон 2021 – програма п’ята: Канада

17 червня в ефір вийшла п’ята програма НАТО РАДІОМАРАФОНУ!Сьогодні нашою поважною гостею була Лариса Ґаладза, Пані Посол Канади в Україні, а також уже традиційно з нами була Світлана Ротаєнко, ...

Додано:
Iuliia Panchenko

Програма 5
НАТО радіомарафон 2021 – програма п’ята: Канада

17 червня в ефір вийшла п’ята програма НАТО РАДІОМАРАФОНУ!

Сьогодні нашою поважною гостею була Лариса Ґаладза, Пані Посол Канади в Україні, а також уже традиційно з нами була Світлана Ротаєнко, керівниця проєктів Центру інформації та документації НАТО в Україні. Поговорили про те, які напрямки та ініціативи на сьогоднішній день реалізуються в рамках співпраці Канади та України, про відносини Україна-НАТО, дізналися цікаві факти про Канаду. Дякуємо за цікаву розмову!

Перемогу у вікторині здобув Костянтин із Києва. А от хто поїде в штаб-квартиру НАТО у Брюсселі, ми дізнаємося вже завтра – чекайте на розіграш у прямому ефірі 18 червня.

Фундація прав людини за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні сьомий рік поспіль проводить НАТО РАДІОМАРАФОН. Цьогоріч він триває з 12 травня по 18 червня, щоп’ятниці з 15:00 до 16:00.

Послухати ефір можна тут

#natoradiomarathon


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

61% миколаївців підтримують застосування української мови в публічному просторі – опитування

Старобільська територіальна громада: створюємо нові умови належного врядування

Допомога у розв’язанні проблем засуджених – презентовано посібник до корекційної програми за підтримки спільного проєкту ЄС та Ради Європи

Як громади інформують мешканців і мешканок про стратегії розвитку

Другий випуск буклету «Стратегічна інформація щодо ВІЛ/СНІДу в Україні»

Як закон «про реєстрацію на окупованих територіях» спростить кримчанам доступ до державних послуг