На Волині відбулося засідання круглого столу «Спільними зусиллями проти торгівлі людьми»

15 липня у Навчально-методичному центрі профспілок відбулося засідання круглого столу «Спільними зусиллями проти торгівлі людьми» за участю громадського об’єднання «Волинські перспективи», ...

Додано:
natalialytvyna

1
На Волині відбулося засідання круглого столу «Спільними зусиллями проти торгівлі людьми»

15 липня у Навчально-методичному центрі профспілок відбулося засідання круглого столу «Спільними зусиллями проти торгівлі людьми» за участю громадського об’єднання «Волинські перспективи», Департаменту соціального захисту населення Волинської ОДА, відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУ НП у Волинській області та інших державних організацій, що є суб’єктами Національного механізму взаємодії (НМВ) з протидії торгівлі людьми у Волинській області. Спеціалісти ГО «Волинські перспективи» представили присутнім звіт Державного департаменту США з питань торгівлі людьми та перший звіт Європейської Комісії по зробленому прогресу у боротьбі проти торгівлі людьми.

Під час засідання круглого столу обговорювалися питання налагодження співпраці для удосконалення роботи щодо подолання торгівлі людьми в регіоні, а також, залучення всіх суб’єктів НМВ до проведення заходів щодо відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми. Як результат, було напрацьовано та затверджено графік проведення заходів у Волинській області до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми в рамках Всеукраїнської акції «Спільними зусиллями проти торгівлі людьми».

Волонтери ГО «Волинські перспективи» та представники державних структур (представники НМВ) візьмуть участь у акціях по розповсюдженню інформації для подорожуючих щодо правил безпечної трудової міграції та ризиків потрапляння у ситуацію торгівлю людьми. Акції будуть проходити на залізничних вокзалах, автостанціях та пунктах державного перетину кордону Волинської області.

Заходи проводяться в рамках реалізації проекту «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи проти торгівлі людьми, в Україні», Волинський компонент.

Для довідки:

У 2010 році Генеральна Асамблея прийняла Глобальний план дій по боротьбі з торгівлею людьми, закликавши уряди в усьому світі вжити скоординованих і послідовних заходів щодо перемоги над цим злом. План передбачає інтеграцію боротьби з торгівлею людьми в більш широкі програми ООН для того, щоб прискорити темпи розвитку і підвищити ступінь безпеки в усьому світі. Одним найважливіших положень Плану є створення цільового фонду ООН для добровільних внесків на користь жертв торгівлі людьми, особливо жінок і дітей. У 2013 році Генеральна Асамблея провела зустріч на високому рівні для оцінки ходу здійснення Глобального плану дій. Держави-члени також прийняли резолюцію, проголосивши 30 липня Всесвітнім днем боротьби з торгівлею людьми і заявивши, що в такий день необхідно «підвищувати обізнаність про стан жертв торгівлі людьми і заохочувати і захищати їх права».


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

На Чернігівщині підготували 40 арттерапевтів для роботи з дітьми, які постраждали від наслідків війни

На Закарпатті триває адвокаційний проєкт з підвищення обізнаності прав серед ВПО

В Україні розпочинається програма відновлення і підтримки жінок від ГО «Так Штаб»

Планування розвитку Зазим’я: від соціального захисту до економічного зростання

Молодь України зібралася на Рівненщині для участі у всеукраїнському тренінгу «Лідерська академія»

Абетка саморегуляції 6.0: завершено перший блок курсу з підтримки психічного здоров’я