На Полтавщині провели акцію «Енергія добра»

Пакети з продуктами та засобами індивідуального захисту доставили активісти акції «Енергії добра» особам похилого віку, які самостійно не можуть себе обслуговувати або які опинилися у скруті. ...

Додано:
tviisvit

DSC_1139
На Полтавщині провели акцію «Енергія добра»

Пакети з продуктами та засобами індивідуального захисту доставили активісти акції «Енергії добра» особам похилого віку, які самостійно не можуть себе обслуговувати або які опинилися у скруті. Започаткували акцію волонтери Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ» у рамках проєкту підтримки осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.  За кошти проєкту закупили набори з найнеобхіднішими продуктами харчування, а засоби індивідуального захисту та санітайзери. Гуманітарну допомогу вже отримали у Лубенському та Гребінківському районах.

Спершу до акції долучилися студенти Лубенського медичного училища, які допомагають складати набори, підписують листівки з побажаннями та поширюють буклети.

«Світова пандемія коронавірусу внесла корективи в проведення заходів. Тож прийняли рішення допомогу доставляти літнім людям адресно, з дотриманням усіх карантинних заходів. Приємно, що до реалізації акції долучилась така кількість небайдужих людей», –  коментує Олександр Чепур, керівник проєкту.

Із соціальними візитами волонтери побували у Гребінці, де спільно з працівниками районного територіального центру соціального обслуговування (надання послуг) надали допомогу тим літнім людям, які справді потребують цього, а особливо у складний час карантинних обмежень.

rhdr

Серед активістів акції «Енергії добра» – представники ветеранських організацій та небайдужі люди старшого покоління. У рамках проєкту саме для літніх людей створюють можливості участі у волонтерстві.

118282232_308061473625627_1753202625627531658_n

- Ми уже маємо нову ідею щодо чергової благодійної акції, адже Їм важлива будь-яка підтримка під час кризи, – запевняє координаторка волонтерів, голова Спілки жінок-трудівниць “За майбутнє дітей України» Раїса Кошель.

Організатори та активісти кажуть, що нині така допомога є дійсно необхідною людям похилого віку, адже пандемія коронавірусу підірвала як світову економіку, так і бюджети кожної української сім’ї. Окрім гуманітарних наборів надають і емоційну підтримку – організовують гуртки взаємодопомоги. Тож, у черговий раз учасники гуртка взаємодопомоги зібралися на подвір’ї дитячої районної бібліотеки ім. Донченка у Лубнах. Говорили на тему психологічної допомоги при тривалій ізоляції в  житті літніх людей в наслідок  COVID- 19. Нині такі щедрі жести особливо підбадьорюють та підтримують соціально незахищені верстви населення, адже учасники отримали не тільки інформаційні матеріали, а і набори засобів індивідуального захисту та санітайзери. 

118357852_328481691531315_163367101318862574_n

Заходи відбуються у рамках проєкту «Соціальна підтримка та залучення до взаємодопомоги в умовах поширення COVID – 19 немобільних, маломобільних та мобільних осіб похилого віку, що мешкають у Лубенському та Гребінківському районах Полтавської області», що  реалізується Полтавською обласною молодіжною громадською організацією «Твій Світ» за фінансової підтримки Європейського Союзу.   


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Як і навіщо молоді впливати на справи громади: поради та інструменти експертів проєкту «Активна молодь – сильна громада»

Під’їзд, якого не стало. Як у Запоріжжі відновлюється будинок на Соборному

Як чернігівська броварня відновлює виробництво — історія з циклу Суспільного «ТутРемБуд»

Про садівництво під постійними обстрілами — історія з циклу Суспільного «ТутРемБуд»

Представлено результати проєкту «Розробка рекомендацій щодо формування ефективних місцевих політик через вимірювання згуртованості громад»

“Ветерани справляться з будь-якими завданнями. Наш досвід і є нашою перевагою”, – ветеранка Світлана Келип