На Харківщині діти-сироти та батьки-вихователі потребують проєктів з неформальної освіти

За шість місяців 1 977 заходів провели у межах проєкту «Неформальна освіта для родин», що реалізував благодійний фонд «Волонтери: Дорослі-Дітям» у Харківській області. Для батьків-вихователів ...

Додано:
AnnaVovk

зображення_viber_2023-10-26_21-29-48-697
На Харківщині діти-сироти та батьки-вихователі потребують проєктів з неформальної освіти

За шість місяців 1 977 заходів провели у межах проєкту «Неформальна освіта для родин», що реалізував благодійний фонд «Волонтери: Дорослі-Дітям» у Харківській області. Для батьків-вихователів сімейних форм виховання (СФВ) та дітей-сиріт проводили майстер-класи, лекції, неформальні зустрічі, організовували настільні ігри та інші активності.  

«Батьки та діти дуже чекали на подібний проєкт. І ми намагались реагувати на запити від учасників. Зокрема, організували лекції з сексуальної освіти підлітків. Змогли виділити кошти на репетиторів для дітей з математики, української мови та інших предметів, – розповідає Вікторія Тищенко, керівниця БО «БФ “Волонтери Дорослі-Дітям”», – Та найбільшим моїм здивуванням стало бажання батьків вивчати іноземну та українську мови. Я і сама почала вчитись, дивлячись як наші учасники завзято поринули у нові знання». 

Загалом, 809 людей взяли участь у проєкті. Зустрічі та заняття проходили як онлайн, так і офлайн у громадах Харківської області. 

«Батьки стали нашими амбасадорами у регіоні. Вони допомагали нам домовитись з адміністрацією шкіл про приміщення, збирали людей, зустрічали наших експертів. Та головне, що вони розуміють важливість та цінність проєктів з неформальної освіти. Адже подібні заходи у бізнес-секторі коштують досить дорого. Але сподіваюсь, діти та дорослі не зупиняться на початому, а продовжать навчатись чомусь новому», – додає Вікторія. 

Команда проєкту щиро вдячна кожному спеціалісту(ці) та експерту(ці) за підтримки ініціативи. Окремі слова подяки Crown Agents International Development за фінансову підтримку проєкту «Неформальна освіта для родин». 

«Нашою метою було підвищити та  зміцнити стійкість батьків-вихователів і дітей у сімейних формах виховання Харківської області. У наш непростий час їм важлива уся наша підтримка. Адже саме завдяки таким небайдужим батькам діти можуть рости у родинах, розвиватись та мати щасливе дитинство», – вважає Вікторія. 

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Празька Декларація 11-ти міністрів, відповідальних за політику згуртованості

Eксперти U-LEAD допомагають громадам проводити безпечну внутрішню комунікацію

ZDOROVI запускають проєкт ментальної підтримки для медичних працівників з південно-східного регіону

На Кіровоградщині стартувала навчальна поїздка для представників громад Миколаївщини та Херсонщини

У Києві відбувся перший EuroSummit громадських організацій

Нові можливості проєкту центру АХАЛАР з посилення ментального здоров'я для лідерів НДО та "хелперів"