«Мистецтво перемагати булінг»: у Ніжині відбулася презентація проєкту

Днями у приміщенні Ніжинської міської центральної бібліотеки презентували проєкт з протидії булінгу. Захід зібрав працівників освіти, членів молодіжних громадських організацій та комунальних установ. ...

Додано:
tviisvit

DSC05485
«Мистецтво перемагати булінг»: у Ніжині відбулася презентація проєкту

Днями у приміщенні Ніжинської міської центральної бібліотеки презентували проєкт з протидії булінгу. Захід зібрав працівників освіти, членів молодіжних громадських організацій та комунальних установ. Організували презентацію громадська організація “Твій Світ” у партнерстві з комунальним закладом Ніжинський міський молодіжний центр.

“Практики протидії булінгу, які були представлені учасникам грунтуються на безпосередній участі підлітків і молоді у прийнятті рішень”,- говорить керівник проєкту Олександр Чепур.

Рівень залучення підлітків до булінгу є високим. Особливо актуальною проблема шкільного цькування є для малих міст, де булінг стає заміною змістовним розвагам, саморозвитку і самоствердженню сучасного підлітка. Проєкт планують реалізувати у трьох містах: Ніжині, Борисполі і Пирятині.

Під час самої презентації учасники ознайомились із даними останнього дослідження ЮНІСЕФ щодо проблеми булінгу в Україні, отримали інформацію про застосування методики форум – театру у профілактиці булінгу,  переглянули інформаційне відео, обговорили спільні дії.

У рамках проєкту планується, що разом з психологами шкільні лідери пройдуть навчання та здобудуть знання з прав людини, громадянські навики і вміння, опанують та застосують навички з проектного менеджменту, спланують та реалізують у своїх колективах власні ініціативи з подолання булінгу.

Підтримку проекту «Мистецтво перемагати булінг: форум – театр для служб шкільних омбудсменів на протидію булінгу в навчальних закладах малих міст України» надає Фонд сприяння демократії Посольства США в Україні.     DSC05508


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Буська громада провела друге засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку

У Володимирі обговорили подальше впровадження “зелених” рішень в багатоквартирних будинках

«Життя — не тільки в столиці». Марія Фрей — про гіперлокальну мережу Суспільного та розбудову хабів у регіонах

За рік та сім місяців великої війни росія скоїла 536 злочинів проти медіа та журналістів

Мережування, партнерування та адвокація: досвід Асоціації громадських радників України

Суспільний запит на відповідальність за скоєні воєнні злочини: інструменти для притягнення до відповідальності