«Мистецтво перемагати булінг»: у Ніжині відбулася презентація проєкту

Днями у приміщенні Ніжинської міської центральної бібліотеки презентували проєкт з протидії булінгу. Захід зібрав працівників освіти, членів молодіжних громадських організацій та комунальних установ. ...

Додано:
tviisvit

DSC05485
«Мистецтво перемагати булінг»: у Ніжині відбулася презентація проєкту

Днями у приміщенні Ніжинської міської центральної бібліотеки презентували проєкт з протидії булінгу. Захід зібрав працівників освіти, членів молодіжних громадських організацій та комунальних установ. Організували презентацію громадська організація “Твій Світ” у партнерстві з комунальним закладом Ніжинський міський молодіжний центр.

“Практики протидії булінгу, які були представлені учасникам грунтуються на безпосередній участі підлітків і молоді у прийнятті рішень”,- говорить керівник проєкту Олександр Чепур.

Рівень залучення підлітків до булінгу є високим. Особливо актуальною проблема шкільного цькування є для малих міст, де булінг стає заміною змістовним розвагам, саморозвитку і самоствердженню сучасного підлітка. Проєкт планують реалізувати у трьох містах: Ніжині, Борисполі і Пирятині.

Під час самої презентації учасники ознайомились із даними останнього дослідження ЮНІСЕФ щодо проблеми булінгу в Україні, отримали інформацію про застосування методики форум – театру у профілактиці булінгу,  переглянули інформаційне відео, обговорили спільні дії.

У рамках проєкту планується, що разом з психологами шкільні лідери пройдуть навчання та здобудуть знання з прав людини, громадянські навики і вміння, опанують та застосують навички з проектного менеджменту, спланують та реалізують у своїх колективах власні ініціативи з подолання булінгу.

Підтримку проекту «Мистецтво перемагати булінг: форум – театр для служб шкільних омбудсменів на протидію булінгу в навчальних закладах малих міст України» надає Фонд сприяння демократії Посольства США в Україні.     DSC05508


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

​Жіноче підприємництво на Кіровоградщині: нові можливості

Очільниця ГО «Сучасний Формат» представила економічні профілі громад Житомирщини

Ми боремося не тільки за території, а й за все українське

Психологічні тренінги для 60+ пройшли в соціально-культурному центрі "Подвір'я"

«Сили відновлення» — на Суспільному про відбудову деокупованих громад

Об’єднані заради майбутнього: Х Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку залучив 500 спікерів/ок по всій Україні