Перші можливості осені на Громадському Просторі

Зібрали врожай вересневих можливостей на Громадському Просторі! Ознайомтесь з першими осінніми конкурсами, пропозиціями навчання та здобуття бажаних компетенцій.Успіхів  і нового розвитку! 1. ...

hands-coffee-smartphone-technology
Перші можливості осені на Громадському Просторі

Зібрали врожай вересневих можливостей на Громадському Просторі! Ознайомтесь з першими осінніми конкурсами, пропозиціями навчання та здобуття бажаних компетенцій.

Успіхів  і нового розвитку!


 

1. Набір на тренінги для менеджерів культури від Culture Bridges

В листопаді 2018 року відбудуться перші п’ять дводенних воркшопів з культурного менеджменту від Culture Bridges. Це можливість отримати навички та знання зі стратегічного планування, керування проектним циклом, розвитку аудиторії та комунікації в сфері культурних проектів. Деякі учасники зможуть отримати фінансування для реалізації своєї ідеї. Розробку та супровід програми воркшопів здійснює ГО “Інша Освіта” за участі локальних та національних культурних експертів та практиків.

Дедлайн: 25.09.2018

2. Грантовий конкурс для ГО «Громадськість за проєвропейські зміни»

Задля підтримки імплементації Угоди про асоціацію, суттєвого посилення ролі громадянського суспільства у просуванні проєвропейських реформ Інститут економічних досліджень та політичних консультацій і Європейська правда оголошують постійний конкурс грантів для ГО: «Громадськість за проєвропейські зміни». Конкурс проводиться у рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується Європейським Союзом в рамках програми «Підтримка громадянського суспільства в Україні».

Дедлайн: 30.09.2018

3. ІМІ оголошує конкурс “Лови фейк!”

Інститут масової інформації в межах проекту “Розвиток відповідальних інтернет-ЗМІ” за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки оголошує конкурс “Лови фейк!”
Мета конкурсу —  популяризація якісної журналістики, виявлення фейків, неправдивих заяв політиків та підвищення медіаграмотності населення.

Дедлайн: 30.09.2018

4. Конкурс для журналістів на найкращий матеріал про євроінтеграцію

Проект Association4U оголошує під патронатом Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України другу хвилю конкурсу журналістських публікацій на найкраще роз’яснення положень і висвітлення результатів впровадження Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом в регіональних засобах масової інформації.

Дедлайн: 30.09.2018

5. Новий набір на «Територію розвитку – 9”. Вчись та змінюй свою громаду

Центр гуманістичних технологій «АХАЛАР» спільно з Данським Гельсінським комітетом з прав людини починає новий набір на річну програму навчання – «Територія розвитку». Більше 400 небайдужих людей з усієї країни вже пройшли навчання за вісім років існування програми, яка направлена на розвиток та активізацію місцевих громад.

Дедлайн: 23.09.2018

6. Центр Вивчення Демократії запрошує учасників на академічний рік 2018-2019

The Democracy Study Centre invites you to apply for its second academic year which will last from October 2018 to June 2019. Besides online education, the scholars will come to the Centre each month for a 2-day session to meet their peers, listen to experts, attend lectures and workshops as well as present their findings and works. At the end of the academic year, an International Civil Society Forum will be held to provide opportunities for thematic and cross-border cooperation in the Eastern Partnership countries and Russia, where the scholars will present their work.

Дедлайн: 30.09.2018

7. Гранти на участь у саміті “Perspektywy Women in Tech Summit 2018″

Це унікальна подія, присвячена студенткам та спеціалісткам у сфері IT. Освітній фонд Perspektywy разом із партнерами підготував гранти, які дозволять талановитим українкам безкоштовно взяти участь у саміті.

Дедлайн: 25.09.2018

8. OPEN CALL! Розшукуються відчайдушні Агенти Змін!

Школа «Агенти Змін» – це всеукраїнський освітній проект для підлітків, який заохочує до саморозвитку, відповідального громадянства, проактивної участі та розвитку громад. Усі сесії проходять в інтерактивній та творчій атмосфері з досвідченими тренерами і запрошеними лекторами.

Дедлайн: 30.09.2018

9. Набір учасників до Майстерні успіху – курсу вихідного дня для молоді віком 14-16 років

Майстерня успіху – це унікальна можливість відкрити для себе нові перспективи і опанувати навички, які є необхідними для успішної особистості. Навчання проходить за сучасною європейською методикою з врахуванням особливостей учасників групи. Тобто ми поєднуємо прогресивні методи неформальної освіти і індивідуальний підхід. 

Дедлайн: 30.09.2018

10. Вища школа лідерства та дослідження “Democracy Deffenders” Vol.1.0.

Мета майстерні: запропонувати інструменти молодим захисникам демократії для кращого розуміння, як саме місцева демократія та залученість жителів міста пов’язані з мирним діалогом, врегулюванням конфліктів та толерантністю.

Дедлайн: 30.09.2018

11. Конкурс «Подолання безкарності за масові порушення прав людини та інші міжнародні злочини, вчинені в умовах збройного конфлікту»

Мета конкурсу: підтримка діяльності організацій громадянського суспільства з моніторингу та документування масових порушень прав людини та інших міжнародних злочинів (визначених у ст. 7 та 8 Римського Статуту Міжнародного кримінального суду

Дедлайн: 26.09.2018

12. Проект зміцнення співробітництва НУО та ЗМІ “Відкритий світ”

Благодійна організація «МБФ «Час служити» запрошує громадські та благодійні організації взяти участь у проекті «Відкритий світ», який організовано за підтримки Svenska institutet (Швеція). Мета проекту: зміцнення співробітництва НУО та засобів масової інформації, а також озброєння НУО ефективними інструментами комунікацій та інформування.

Дедлайн: 30.09.2018

13. Конкурс на участь у XXII Харківській школі з прав людини для активістів українських правозахисних організацій

Харківська правозахисна група (ХПГ) проводить 16-20 жовтня 2018 року в м. Харків Двадцять другу школу з прав людини для активістів українських правозахисних неурядових організацій за підтримки Міністерства іноземних справ Німеччини

Дедлайн: 30.09.2018

14. Програма з розвитку підприємницької діяльності для бійців АТО та їх сімей

Українська Соціальна Академія запускає програму, яка покликана допомогти ветеранам відкрити власну справу та зробити крок до нових можливостей у мирному житті. В рамках навчання учасники здобудуть необхідні знання, щоб реалізувати свої здібності та розпочати власний бізнес.

Дедлайн: 27.09.2018

15. Конкурс для відбору кандидатів до Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

У зв‘язку з ротацією члена Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу – представника сектору хворих на туберкульоз або постраждалих від нього оголошено конкурс для відбору кандидатів.

Дедлайн: 30.09.2018

16.«Вікі любить пам’ятки» – сфотографуй пам’ятку для Вікіпедії та виграй у конкурсі!

З 1 по 30 вересня триватиме щорічний міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки» — цей конкурс визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільшим фотоконкурсом у світі. Метою проекту є зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року конкурс проходить у понад 50 країнах світу.

Дедлайн: 30.09.2018

17. Набір на програму «Етичне лідерство»

Лідерство – не лише набір ефективних навичок, вміння керувати процесами та людьми. Відповідальне лідерство – це, в тому числі, наявність ціннісних орієнтирів у досягненні мети, етику взаємодії з людьми.

Дедлайн: 30.09.2018

18. Конкурс українсько-китайських науково-дослідних проектів на 2019-2020 роки

Міністерство освіти і науки України та Міністерство науки і техніки Китайської Народної Республіки оголошують конкурс спільних українсько-китайських науково-дослідних проектів на 2019–2020 роки. Учасниками конкурсу можуть стати науковці вишів, науково-дослідних установ та підприємств.

Дедлайн: 24.09.2018

19. Конкурс для дітей на зйомку серії телепередач проекту «Дитляндія»

Людина на життєвому шляху часто спотикається об ментальні бар’єри. Але щоб їх нівелювати, потрібно наповнити інформаційний простір альтернативним продуктом. А ще дієвіше, коли інформація доступна в дитячому віці, коли формується світогляд. В рамках проекту буде проведено інформаційну кампанію щодо створення умов для забезпечення рівних прав дітей, включно дітей з інвалідністю, подолання стереотипів та розбудови інклюзивної свідомості в Україні.

Дедлайн: 30.09.2018

Підготувала Іванна Мальчевська


Тематика публікації:                                                  

Останні публікації цього розділу:

Громадський активізм та ставлення до реформ: суспільна думка в Україні

Гарантії для жінок, які мають дітей, в сфері трудових правовідносин

Опитування щодо забезпечення охорони громадського порядку у громаді

В Україні відкрито перший навчальний онлайн-спецпроект «Угода про асоціацію Україна-ЄС»

Стартує проект щодо захисту активістів

«Муніципальна няня»: про компенсацію, деталі та умови