Набір на тренінги для менеджерів культури від Culture Bridges

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


40766743_681819775528317_6413511475834388480_o
Набір на тренінги для менеджерів культури від Culture Bridges

Culture Bridges спільно з ГО “Інша Освіта” розпочинає набір на участь у воркшопах для культурних менеджерів в Івано-Франківську, Хмельницькому, Черкасах, Ужгороді, Рівному.

В листопаді 2018 року відбудуться перші п’ять дводенних воркшопів з культурного менеджменту від Culture Bridges. Це можливість отримати навички та знання зі стратегічного планування, керування проектним циклом, розвитку аудиторії та комунікації в сфері культурних проектів. Деякі учасники зможуть отримати фінансування для реалізації своєї ідеї. Розробку та супровід програми воркшопів здійснює ГО “Інша Освіта” за участі локальних та національних культурних експертів та практиків.

Якщо ви працюєте як культурна організація або ініціатива/проект; якщо хочете розвивати певне мистецьке середовище чи мистецький напрям в своєму місті чи місці, де ви проживаєте; якщо ви митець/мисткиня та займаєтеся просуванням та розвитком своєї сфери діяльності – запрошуємо вас до участі у воркшопі у вашому місті/області: 

  • Черкаси: 1 – 2 листопада
  • Івано-Франківськ: 19 – 20 листопада
  • Хмельницький: 22 – 23 листопада
  • Ужгород: 26 – 27 листопада
  • Рівне: 29 – 30 листопада

Перевагу матимуть апліканти з актуальним практичним досвідом в сфері менеджменту культурних ініціатив та проектів. При відборі більше враховуватиметься мотивація навчатися та розуміння, де саме в майбутньому будуть використані отримані навички та знання, ніж тривалість роботи та масштаб діяльності.

 До участі запрошуються учасники з міст, в яких локалізовані заходи, а також області. Організатори забезпечують програму, матеріали, харчування під час заходу.  Учасникам з інших міст/селищ області будуть компенсовані транспортні витрати та організоване проживання. Щоб взяти участь у воркшопі потрібно до 25 вересня заповнити заявку за посиланням . Результати відбору будуть відомі до 10 жовтня.

 Culture Bridges – програма розвитку українського культурного сектору, яка має на меті налагодження ефективних зв’язків між митцями, культурними операторами та інституціями в Україні і ЄС. Програма стартувала у листопаді 2017 року та триватиме до жовтня 2020 року. Сulture Bridges фінансує Європейський Союз в межах впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та здійснює Британська Рада в Україні у партнерстві з EUNIC — Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

Culture Bridges підтримує ряд тренінгів, заходів, навчальних поїздок та проектів співпраці. Окрім інших заходів програма також підтримує розвиток навичок культурного менеджменту регіональних культурних операторів в Україні, що включатиме серію з десяти воркшопів з культурного менеджменту в різних містах України.

 


Останні публікації цього розділу:

Тендер на послуги: ФОП з КВЕД 73.20

Всі різні, всі свої: набір учасників на тренінги

Конкурс на закупівлю послуг з проведення соціальнного опитування - "Краматорська стратегія розвитку"

Надання послуг з проведення тренінгу ACLS для медичних фахівців СММ ОБСЄ

Конкурс на закупівлю послуг з проведення промо-кампанії щодо розробки стратегії м. Краматорська

Тендер на надання послуг зі створення посібника та відеокурсу з особливостей фінансування політичних партій