«Моя Мрія» – особистий збір на добру справу

Щодня українці запускають нові збори, аби закрити потреби військових, чи для того, аби розв’язати ту чи іншу соціальну проблему. Часто люди, які є лідерами думок в якійсь спільноті, обходяться лише ...

Додано:
valeriiapodolska

Frame 357762
«Моя Мрія» – особистий збір на добру справу

Щодня українці запускають нові збори, аби закрити потреби військових, чи для того, аби розв’язати ту чи іншу соціальну проблему. Часто люди, які є лідерами думок в якійсь спільноті, обходяться лише сториз у свій особливий день, де просять підтримати той чи інший збір, не запускаючи кампанію та не реалізуючи свій потенціал у зборі коштів. Тому команда «Моє Місто» вирішила запустити новий функціонал задля розв’язання цієї проблеми.

«Моя Мрія» – спеціальний функціонал для користувачів платформи «Моє Місто», який надає можливість створити персоніфіковану сторінку збору коштів на конкретний соціальний проєкт. 

«З початком повномасштабного вторгнення в Україні сформувалась культура замість звичних подарунків до свого дня народження, чи іншої особливої події, відкривати збір, аби підтримати тих, хто того найбільше потребує. Ми помітили тенденцію, що деякі люди не використовують свій соціальний потенціал на повну через острахи, які пов’язані зі зборами на особисті картки. Тоді й виникла ідея «Моєї Мрії», як прозорого та офіційного способу.» – Вікторія Зацнова, керівниця краудфандингової платформи «Моє Місто»

Автори можуть обирати напрямок, який відгукується, та спрямувати зібрану суму на один з проєктів, розміщених на платформі «Моє Місто»: проєкти соціальної дії, допомога тваринам, підтримка команди.

Переваги «Моя Мрія»:

  • Підтримка суспільно корисних проєктів від українців та для українців.

Функціонал «Моя Мрія» спрямований на підтримку проєктів, які сприяють розвитку та добробуту українців. Це створює можливість для українців не тільки реалізувати свої ідеї та мрії, а напряму впливати на те, що їх турбує, що відбувається в Україні та потребує змін. 

«Коли ділишся своєю мрією, знаючи, що вона знайде відгук, чи підтримуєш мрію когось – це та взаємопідтримка, на якій будується свідоме суспільство.»

  • «Моє Місто» не утримує комісії при передачі коштів з платформи на проєкт.

«Моє Місто» – єдина краудфандингова платформа в Україні, яка не утримує комісії при передачі коштів з платформи на проєкт. Це означає, що кожен донат іде на підтримку вашої мрії на 100%. Завдяки залученню міжнародних та бізнес-партнерів ми можемо робити авторські збори максимально ефективними та прозорими.

  • Мрії крок за кроком, донат за донатом, перетворюються на реальність.

За допомогою  «Моя Мрія» кожен може почати з маленьких кроків та донатів і поступово досягати своїх мрій та підтримувати ідеї інших. Кожен внесок, незалежно від його розміру, має значення і сприяє досягненню загальної мети – створення країни, в якій кожен з нас хоче жити та розвиватися.

День, коли народжується мрія – завжди надзвичайний. А яка мрія в тебе?

 

«Моє Місто»  – українська краудфандингова платформа, яка з 2015 року допомагає громадським організаціям, благодійним фондам, волонтерам та активним спільнотам збирати кошти на реалізацію соціальних та громадських проєктів, а також надає авторам знання про основи фандрейзингу та краудфандингу. «Моє Місто» є частиною групи IT-компаній Netpeak Group.

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Кар'єрне консультування для нових мешканців громади: досвід ГО PRO WOMEN UA 

Сталість жіночого бізнесу попри війну, блекаути, вимушені передислокації: вшосте оголошено фіналісток конкурсу "Створено жінками - 2024"

Новий щотижневий дайджест вакансій для громадських активістів та активісток

Як покращити новинний контент на сайтах ВЦА Луганщини і Донеччини? Комунікаційники отримали поради

Громадські активісти Півдня України підвищують свою спроможність та планують нові ініціативи

Освітні можливості, фінансова допомога та консультації юристів: добірка ініціатив та програм для вимушених переселенців