Молодь Знам’янки долучилася до розбудови молодіжної волонтерської спільноти

У минулу п'ятницю на базі Знам'янського професійного ліцею відбулася презентація волонтерської програми в рамках програми "Волонтер ПЛЮС" за підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF).На захід прийшло ...

знаменка2
Молодь Знам’янки долучилася до розбудови молодіжної волонтерської спільноти

У минулу п’ятницю на базі Знам’янського професійного ліцею відбулася презентація волонтерської програми в рамках програми “Волонтер ПЛЮС” за підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF).

На захід прийшло понад 30 студентів закладу, 15 з яких рішуче вирішили долучитися до програми, розповідає координатор програми у Знам’янці, представник організації “WE WORLD” Владислав Кодацький.

“Дуже круто, коли молодь, яку ми зустрічаємо у нашій громаді, розповідає про свої захоплення. Ось тут дійсно простір для нового!” – каже Владислав.

Молодь має чимало талантів – тут є музиканти, в яких є свої групи, а ще художники, які вміють створювати неймовірний стріт арт, а ще дизайнери просторів, одягу та графіки. Це той неймовірний потенціал, який буде розвивати організація “WE WORLD”, давати йому життя та направляти у вірному напрямку.

“Все, що ми робимо – завдяки людям, які оточують нас. Ця зустріч не була б можливою без підтримки Віталія Зайченка, Оленм Олізько, Ольги Борзенко, Олени Педорук та Ольги Андрущенко”, – дякує за підтримку пан Владислав.

 

Проєкт втілюється у рамках програми «Розвиток і підтримка молоді Кіровоградської області через молодіжні ініціативи та UPSHIFT», яку реалізує ГО «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

«Свідки. На північ від Києва» - фільм про жителів/-ок Київської області, які пережили російську окупацію, доступний на YouTube

Безплатний онлайн-курс про безпечну поведінку на деокупованій території

«Хлопці не плачуть» і «Ти ж дівчинка!» Новий серіал про небезпеки гендерних стереотипів на Дія.Освіта

Оголошено результати конкурсу суб-грантів в межах проєкту EU4CSOs Emergency Actions

У Комітеті здоров’я нації відбувся круглий стіл «Стань на варті свого серця»

Звільнення з ОМС в умовах воєнного стану - експертне роз'яснення