Молодь Старого Салтова отримала гарний приклад для наслідування

8 листопада  в Старосалтівській об’єднаній територіальній громаді відбулася зустріч представників місцевої Молодіжної ради з відомими громадськими активістами Харківщини. На додачу юнаки та дівчата ...

Додано:
kobzar

DSC04040
Молодь Старого Салтова отримала гарний приклад для наслідування

8 листопада  в Старосалтівській об’єднаній територіальній громаді відбулася зустріч представників місцевої Молодіжної ради з відомими громадськими активістами Харківщини. На додачу юнаки та дівчата отримали змогу переглянути гарне документальне кіно правозахисної тематики.

«Дорогі друзі, молодь Старосалтівської ОТГ! Запрошуємо вас взяти участь в заході «В гостях у молоді – голова обласної Громадської ради та правозахисне документальне кіно», який відбудеться 8 листопада о 13:00 в приміщенні Старосалтівської ЗОШ. Проводиться за підтримки ГО «Чугуївська правозахисна група». Спікери: Юрій Чумак, голова Тренінгового центру прав людини та Олексій Курцев, голова Громадської ради при Харківській обласній державній адміністрації», – таке оголошення попередньо було розміщено в усіх 20 населених пунктах, що входять до складу Старосалтівської ОТГ.

І на захід зібралися понад 30 молодих людей, приїхали навіть студенти, що навчаються у Харкові. Більшість учасників зустрічі склали члени Молодіжної ради Старосалтівської ОТГ.

Спочатку Юрій Чумак організував показ фільму з репертуару кіноклубу Docudays UA «Боротьба Джамали» (режисерка Елін Йонссон, Швеція). Стрічка оповідає про те, як після перемоги української співачки кримськотатарського походження на «Євробаченні-2016» світ більше дізнався про події 2014-го року в Криму. Складна історія кримськотатарського народу нікого не залишила байдужим. А після перегляду відбулося жваве обговорення. Підлітки із захопленням зазначали, що Джамала не тільки є великою співачкою, але й демонструє справжню мужність, піднімаючи на міжнародній арені проблему анексії Криму та утисків кримських татар. 

Потім О. Курцев презентував діяльність Громадської ради при Харківській облдержадміністрації, відповів на запитання молодих людей, поділився інформацією щодо різних видів сучасної освіти, що відкриваються для молоді, порадив займати активну життєву позицію та бути справжніми патріотами своєї країни.

Захід було організовано в рамках ініціативи «Зустрічі в громадах з видатними людьми», що реалізується Чугуївською правозахисною групою в рамках проекту «Молодь Харківщини – за належне врядування» за підтримки Посольства Фінляндії в Україні.

Як зауважує провідний експерт Чугуївської правозахисної групи Роман Лихачов, проведення зустрічей молоді з громадськими активістами, депутатами різних рівнів, керівництвом громад, успішними підприємцями, учасниками АТО, відомими волонтерами, антикорупціонерами, керівниками установ, які організовуються ЧПГ в об’єднаних територіальних громадах, зокрема у формі зустрічей з видатними людьми, спрямовано на привернення підвищення статусу молоді, знайомство молодих людей з процесом прийняття управлінських рішень. І в кінцевому рахунку – на створення когорти професійних лідерів змін з числа молоді на місцях.

«Ми впевнені, що в результаті молодь підвищить свої ділові навички, збільшить круг знайомств, отримає гарні приклади для наслідування», – підкреслив Р. Лихачов.


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

Підсумки пілотної сертифікації «Роботодавець, дружній до молоді»

Розпізнавати та протидіяти. Як ми допомагали HeForShe говорити із студентами про гендерну дискримінацію

В Україні з’явилась перша недоступна реклама

Громадські монітори розробляють стратегії захисту вразливих груп населення 12 громад Луганщини

Державна фінансова підтримка місцевих друкованих медіа - дискусія за сприяння спільного проєкту ЄС та Ради Європи

В Україні розробляють парасольковий бренд для експорту продукції малого та середнього бізнесу