Молодь Кіровоградщини запрошують до участі у школі екоактивізму

У листопаді цього року частина команди громадської організації «Нова Дружківка» евакуювалася у м. Кропівницький. Наразі організація продовжує працювати та розширює географію проєктів.«Наразі ми ...

Додано:
NewDruzhkivka

ECO_AFISHA (2)
Молодь Кіровоградщини запрошують до участі у школі екоактивізму

У листопаді цього року частина команди громадської організації «Нова Дружківка» евакуювалася у м. Кропівницький. Наразі організація продовжує працювати та розширює географію проєктів.

«Наразі ми працюємо на Кіровоградщині, аби допомогти місцевим активістам та ВПО сформувати екологічні спільноти, і таким чином інтегрувати людей, що вимушено покинули свої домівки, до місцевих екосіпльнот», – розповідає  Сергій Пронкін, голова ГО “Нова Дружківка”.

Протягом наступних 5-ти місяців в Олександрійській та Знамʼянській громадах команда «Нової Дружківки» організовує школу екоактивізму та запрошує на навчання молодь віком від 14 до 20 років, яка зараз проживає на Кіровоградщині.

«Вкрай важливо вже зараз планувати, як ми будемо відбудовувати Україну після перемоги, і вже сьогодні необхідно починати вивчати сучасні екологічні підходи. Аби згодом максимально задіяти усі ресурси для збереження та відновлення нашої країни. Тому ми розпочинаємо залучати молодь до екоактивізму», – розповідає Ганна Павленко, керівниця проєкту «Школа екоактивізму».

67485757_667562817057171_690034092929974272_n

Фото з архіву Фотоворкшоп MediaLabDonbas/ EMI e. V. / Антоніна Полухіна

На учасників та учасниць школи чекають цікаві тренінги та воркшопи, офлайн і онлайн заходи. Студенти та студентки школи дізнаються про відповідальне поводження з побутовими відходами, компостування органічних відходів, забруднення води та повітря. Зможуть зробити шопери з використаних банерів, опанують ігротехніки для вирішення соціальних завдань та інструменти локальної демократії для впливу на розвиток громад.

«Ми на практиці знаємо, як у громадах для вирішення конкретних задач не вистачає спеціалістів, часу та грошей. В таких випадках нерідко на допомогу приходять громадські активісти, які прагнуть зробити світ кращим. Саме тому в кожній громаді потрібні люди, які будуть знатися на екологічних питаннях, які зможуть допомогти місцевій владі, проконтролювати імплементацію або сформувати суспільний запит на сучасні екологічні рішення, а у деяких випадках, можливо, застосувати суспільний тиск», – коментує Ганна Павленко.

Реєстрація на навчання триває до 10 січня за посиланням.

 

Проєкт «Школа екоактивізму» виконується в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом «Відродження» за фінансової підтримки Швеції.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Празька Декларація 11-ти міністрів, відповідальних за політику згуртованості

Eксперти U-LEAD допомагають громадам проводити безпечну внутрішню комунікацію

ZDOROVI запускають проєкт ментальної підтримки для медичних працівників з південно-східного регіону

На Кіровоградщині стартувала навчальна поїздка для представників громад Миколаївщини та Херсонщини

У Києві відбувся перший EuroSummit громадських організацій

Нові можливості проєкту центру АХАЛАР з посилення ментального здоров'я для лідерів НДО та "хелперів"