Місяць подарунків українській освіті

БФ «Фонд Випускників України», який лише у жовтні запустив перший всеукраїнський проект, заручається підтримкою нових доброчинців. Діяльність Фонду, реалізація освітніх проектів та підтримка ...

Додано:
flyheart

Місяць-подарунків
Місяць подарунків українській освіті

БФ «Фонд Випускників України», який лише у жовтні запустив перший всеукраїнський проект, заручається підтримкою нових доброчинців. Діяльність Фонду, реалізація освітніх проектів та підтримка осередків відбувається за рахунок залучення коштів. І цього разу організація зуміла стрімко просунутись вперед завдяки ініціативі «Місяць подарунків».

Фонд провів акцію, під час якої Доброчинці робили свої подарунки, підтримуючи цим освіту. Щодня із 1 до 31 грудня в календарі на сторінці Фонду Випускників України з’являлись нові доброчинці, котрі робили свій внесок у розвиток освітніх проектів, зокрема – в існуючих осередках Фонду. Тож цей час став справжнім місяцем передноворічних подарунків та див.

Результати акції говорять самі за себе: до ініціативи долучились 6 компаній та 25 доброчинців із України та усього світу. За цей час Фонду вдалось зібрати більше 66 тисяч гривень на розвиток організації, а також на окремі освітні ініціативи існуючих осередків: Києво-Могилянської академії та Івано-Франківського фізико-технічного ліцею.

Що ж мотивує випускників робити внески в українську освіту?

«Інвестиції в освіту – це інвестиції в майбутнє, – говорить один із доброчинців Фонду Євген Процюк, консультант Fruition Partners Switzerland (Швейцарія). – Це мене особисто і стимулює. Я хочу допомогти сучасним школярам і студентам. Отримати більше, бачити більше, прагнути більшого. Це майбутнє – наше, країни і світу».

«Я вірю у те, що освіта формує нас не менше, ніж сім’я та друзі. Але ще більше вірю у людей, які мріють і діють! Наш сімейний внесок у діяльністю Фонду Випускників України – це про віру у Друзів та в Освіту», – додає Олександр Різенко, ініціатор UArt gallery.

І хоч акція «Місяць подарунків» вже завершилась, діяльність Фонду лише набирає обертів. Адже в Україні ще безліч перспективних, але нереалізованих освітніх проектів. Дізнатися більше про діяльність Фонду випускників України та долучитись до суспільно-корисних ініціатив можна на сайті: alumnifund.org

 

Про «Фонд Випускників України»:

Благодійний фонд “Фонд Випускників України” –  дочірня організація Alumni Fund Ukraine в Україні. Alumni Fund Ukraine – це неприбуткова організація, заснована українськими випускниками у Швейцарії з метою сприяння розвитку освіти в Україні.

Місія організації – створити фінансову, ресурсну та ідейну платформу, яка дозволить кожному долучитися до розвитку української освіти, просто, прозоро та надійно. Серед цілей Фонду – розвивати традицію доброчинної підтримки українських навчальних закладів та освіти загалом. А також підтримувати освітян і громадських активістів задля розвитку їхніх навчальних закладів, через доступ до ідейних і фінансових ресурсів та налагодження зв’язків із випускниками в Україні та за кордоном.

 


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Українська реперка alyona alyona отримала європейську музичну премію

Способи захисту прав на земельні ділянки

Зміни до порядку призначення житлової субсидії у 2021 році

З Україною в серці. Маркіян Паславський

Стартувала робота над проєктом «Скажи «Так!» життю після збройного конфлікту»

Посол Латвії в Україні зустрівся з переселенцями та активістами в Херсоні