Міського голову Полтави вкотре прохають зробити ремонти травматично-небезпечних тротуарів

В рамках інформаційного проекту «Підтримай заходи із запобігання травматизму» Групи інформаційних проектів Полтавщини, метою якого є масово-роз’яснювальна робота з полтавцями щодо ознайомлення їх з ...

Додано:
socium.pl

Міського голову Полтави вкотре прохають зробити ремонти травматично-небезпечних тротуарів
Міського голову Полтави вкотре прохають зробити ремонти травматично-небезпечних тротуарів

В рамках інформаційного проекту «Підтримай заходи із запобігання травматизму» Групи інформаційних проектів Полтавщини, метою якого є масово-роз’яснювальна робота з полтавцями щодо ознайомлення їх з причинами, станом, бездіяльністю щодо запобігання травматизму в місті, в черговий раз звернулися до влади з наступними питаннями:

  • Коли буде перероблений ремонт дороги-спуску з Білої альтанки, відповідна петиція була підтримана полтавцями на початку 2016 року? Ремонт був зроблений, але не протримався і року, пішов зсув дороги, асфальтне покриття вкрилося тріщинами (на фото);
  • Коли буде зроблений ремонт тротуарного покриття за адресою: бульвар Богдана Хмельницького, 5 корпус 2 (навпроти входу в супермаркет, на фото)? Дана дільниця дороги перебуває у жахливому стані та приносить незручності тисячам полтавців. Кілька років, комунальники вважали цей тротуар житловим будинком, про що зазначали у своїх відписках, міська екологічна інспекція направила в 2017 році припис до управління ЖКГ, доля якого невідома.

інформаційний проект

Про ці та інші дільниці було багато сюжетів в інтернет-виданнях з подальшим поширенням у соціальних мережах, численні запити до влади, було також неодноразово запропоновано оголосити догани керівництву Управління житлово-комунального господарства за незадовільну роботу в рамках інформаційного проекту «Підтримай заходи із запобігання травматизму», зазначив керівник проекту Андрій Олєйніков.

Черговий запит було направлено до міськвиконкому. Скільки ще потрібно нагадувати міській владі, що роботу, за яку вони отримують непогану заробітну платню потрібно робити якісно та своєчасно і приносити користь суспільству. Дані дільниці продовжують перебувати в жахливому стані, а влада надалі ігнорує ці питання.

Нагадаємо, що інформаційний проект «Підтримай заходи із запобігання травматизму» розпочався в 2016 році, першими дільницями на які було привернуто увагу міської влади було подання двох петицій, які набрали необхідну для розгляду кількість голосів, а саме: ремонт дороги спуску із Білої альтанки, та ремонт сходинок центрального підземного пішохідного переходу, жахливий стан якого приносив чималі незручності полтавцям. Іншими напрямками проекту  було привернення уваги до ремонту Бульвара Хмельницького, між навчальними закладами 17 та 37 , де також затягнувся ремонт, при чому поганої якості, та до пішохідного переходу на кінцевій зупинці Левада, питання ремонту якого знову потрібно чекати. Так справи не робляться! Якщо керівництво УЖКГ міста й досі не навчилось працювати, звільнятесь, зробіть цим вчинком єдине щось добре для суспільства.

DSC_0350  после-ремонта


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Для громадян запущено онлайн-мапи приймалень депутатів місцевих рад з 9-ти областей

Уряд затвердив типові положення про молодіжні консультативно-дорадчі органи

ОПОРА представила виборчого омбудсмена по Харківській області

Експерти розповіли, чому треба терміново внести зміни до Конституції у частині про децентралізацію

Ринок праці України та міграція: в пошуках трудових резервів

Активізація молоді Комишанської ОТГ. Волонтерство в громаді

  • Виктор Дрожчаный

    Коли нарешті замінять тортурну плитку з штрупаками навпроти ЕХО-маркету, якою люди ходять за покупками в АТБ?