Мешканці Львова «пройдуть» вулицями Донеччини

У Львівському муніципальному мистецькому центрі відкрилася виставка фоторобіт молоді Донеччини «Вулиця, на який я живу». На ній представлені роботи випускників та випускниць фотомайстерень ...

Додано:
NewDruzhkivka

photo_2020-12-17_16-16-01
Мешканці Львова «пройдуть» вулицями Донеччини

У Львівському муніципальному мистецькому центрі відкрилася виставка фоторобіт молоді Донеччини «Вулиця, на який я живу». На ній представлені роботи випускників та випускниць фотомайстерень німецько-українського проєкту МедіаЛаб Донбас.

photo_2020-12-17_16-17-58 photo_2020-12-17_16-17-57 (2)

Майстерні, в яких взяли участь 72 хлопців та дівчат, проходили влітку 2019 і 2020 років у 7-ми містах: Слов’янську, Дружківці, Торецьку, Авдіївці, Бахмуті, Соледарі та Лисичанську.

На фотомайстернях молодь навчилася основам фотографії, опанувала навички зйомки дзеркальною камерою та прийоми візуального сторітелінга. Куратори юних студентів стали відомі фотографи-документалісти з Києва та Львова: Сергій Полежака, Олексій Фурман, Іринка Громоцька та Сергій Коровайний. У рамках Майстерні всі учасники та учасниці створили фотоісторії про людей своєї вулиці.

photo_2020-12-17_16-15-58 (2)photo_2020-12-17_16-15-59

«Результатами проєкту дійсно можна пишатися – наші випускники за короткий час змогли навчитися сторітелінгу та створили унікальні історії, з якими ми запрошуємо познайомитися усіх бажаючих», – каже Сергій Коровайний, один з кураторів фотомайстерні.

Виставка у Львові – перша «виїзна» виставка робіт молоді Донеччини. У самому регіоні «Вулиця, на який я живу» виставлялася вже 16 разів у містах-учасниках проєкту. А збірна виставка, на якій були представлені 38 фотоісторій, пройшла у жовтні минулого року у Дружківці в Центральній міській бібліотеці імені Лесі Українки.

Фотороботи, виставлені у Львівському муніципальному мистецькому центрі, вже в перший день викликали великий інтерес мешканців міста. Виставку відвідала і мистецтвознавиця, дружина голови Львову, Катерина Кіт-Садова.

photo_2020-12-17_16-15-57

«Нам хотілося, щоб з роботами наших випускників познайомилося якомога більше людей, щоб роботи побували в різних містах країни. Ми хочемо, аби відвідувачі виставки дізналися, чим живуть люди цього регіону, побачили історії їхнього життя та їхні мрії. У рамках виставки ми також проведемо в Мистецькому центрі дискусію про наш фотопроєкт», – каже керівниця проєкту Єлена Жерздєва.

В рамках німецько-українського проекту заплановані збірні виставки у Дніпрі та Берліні, які, як сподіваються організатори проєкту НУО «Європейська Медіа Ініціатива» та ГО «Нова Дружківка», зможуть відбутися незабаром.

photo_2020-12-17_16-16-01 (2) photo_2020-12-17_16-17-57

Проєкт фінансується у рамках Програми Федерального міністерства закордонних справ Німеччини «Розширення співпраці з громадянським суспільством країн Східного партнерства та Росії».

МедiаЛаб Донбас — медіа-проєкт Європейської Медіа Ініціативи (Europäische Medien Initiative e. V.), який проходить за підтримки Посольства Німеччини, Генерального консульства Німеччини у Донецьку, у співпраці з громадською організацією «Нова Дружківка» i Платформою Ініціатив «Теплиця»

Контакти для преси:

Антоніна Полухіна, координаторка проєкту в Україні

Тел.: +380 66 599 55 92

Elena Jerzdeva, керівница проєктом: [email protected]

Інформація про проєкт:

https://de-de.facebook.com/MediaLabDonbass/

www.medialab-donbass.com

 


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

Фінансування програм міських громад Харківщини з місцевих бюджетів на 2021 рік

На онлайн-практикумі громадам Миколаївщини роз’яснили, як збільшити власні ресурси на місцевий економічний розвиток

Понад 100 громад візьмуть участь у пілотному проєкті моніторингу та оцінки якості послуг

Inspiring Історії: перше в Українi приватне пiдприємство з легального видобутку бурштину

19 організацій запускають платформу, щоб просувати реформи у громадському секторі

Протидія дезінформації: європейські підходи та стандарти