Мережі громадянського суспільства в Україні – опитування

Проект ЄС для розвитку громадянського суспільства за сприяння Громадського Простору проводить дослідження, щоб презентувати останні темпи зростання та розвитку мереж громадянського суспільства в ...

shutterstock_1043501293
Мережі громадянського суспільства в Україні – опитування

Проект ЄС для розвитку громадянського суспільства за сприяння Громадського Простору проводить дослідження, щоб презентувати останні темпи зростання та розвитку мереж громадянського суспільства в Україні.

Будь ласка, долучайтесь і проходьте опитування (тут нижче) — якщо для вашої громадської організації мережа, альянс, союз, коаліція, асоціація, ініціатива, платформа, рух, федерація, фундація, рада, форум чи кластер — це форма взаємодії та співпраці з іншими організаціями.

До цього дослідження будуть включені як неформальні, так і зареєстровані групи організацій громадянського суспільства з можливим залученням інших членів.

Якщо в мережу входять представники ділового середовища, мета такої мережі повинна бути ширшою, ніж представництво (захист) інтересів чи розвиток певної галузі.

Опитування триває до 26 листопада включно. 

Бенефіціар дослідження — Представництво Європейського Союзу в Україні. 
 
Метою дослідження є вивчення поточного стану розвитку мереж громадянського суспільства в Україні, рівня їх формалізації, особливостей за тематичними напрямками та географічним розташуванням. Результати дослідження будуть враховані для планування подальшого діалогу та взаємодії з громадянським суспільством в Україні. 
 
ОПИТУВАННЯ ЗАВЕРШЕНО!
 
Дякуємо усім, хто долучився!


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

«Чи ми - розділена нація?» - говорили у День Соборності України

У 2019 році зменшилася кількість справ, скерованих до суду за "журналістськими статтями", – ІМІ

165 осіб ув’язнила Росія з політичних мотивів за час окупації Криму, зараз за ґратами – 92 – Кримськотатарський ресурсний центр

Аудитор як суб’єкт фінансового моніторингу для НПО

У Богуславі на День Соборності розгорнули 75-метровий прапор

Проектний менеджмент як ефективний інструмент соціально-економічного розвитку територій

 • Tamara Kharchylava

  Хто бенефіціар? Для кого створюється така база? Як в майбутньому вона буде використовуватися? Питання викликані тенденціями влади до контролю ІГС. Готується знову проект про міжнародних агентів

  • http://www.prostir.ua/ Prostir

   Бенефіціар дослідження — Представництво Європейського Союзу в Україні. Метою дослідження є вивчення поточного стану розвитку мереж громадянського суспільства в Україні, рівня їх формалізації, особливостей за тематичними напрямками та географічним розташуванням. Результати дослідження будуть враховані для планування подальшого діалогу та взаємодії з громадянським суспільством в Україні.

   “Європейський Простір” та “Громадський Простір”, питаючи вас про конфіденційну інформацію, не зберігатиме її довше, ніж це необхідно; захищатиме і не надаватиме до неї доступ тим, хто не має до цього відношення; не надаватиме особисту інформацію для використання у комерційних цілях без вашої згоди.

   Результати дослідження будуть розміщені на сайтах та на сторінках соцмереж “Європейський Простір” та “Громадський Простір” лише у знеособленій формі.

   • Олександра Остапенко

    Дякуємо за інформацію, де можна ознайомитись із результатами?

    • http://www.prostir.ua/ Prostir

     Наразі за результатами опитування готується аналітичний матеріал. Неодмінно поінформуємо, або ж ви можете підписатися на розсилку Простору.