Мережа міських сайтів CitySites пропонує безкоштовну рекламу волонтерським організаціям

Більше двох місяців Україна живе в умовах боротьби за кожний шматочок своєї землі. Важко всім, але кожен залишається на своєму фронті. Хтось захищає країну на передовій, хтось волонтерить, хтось ...

изображение_viber_2022-05-16_15-43-49-969
Мережа міських сайтів CitySites пропонує безкоштовну рекламу волонтерським організаціям

Більше двох місяців Україна живе в умовах боротьби за кожний шматочок своєї землі. Важко всім, але кожен залишається на своєму фронті. Хтось захищає країну на передовій, хтось волонтерить, хтось піднімає економіку, а журналісти міцно тримають свій фронт – інформаційний. 

Всеукраїнська мережа міських довідково-інформаційних сайтів CitySites вже 16 років працює для своєї багатомільйонної аудиторії і щодня знаходить нових читачів. Компанія стартувала в 2008 році. За цей час їм вдалося створити більше ніж 158 успішних онлайн-порталів для різних міст у 14 країнах світу. Офіси компанії є не тільки в Україні, а й в Казахстані та Білорусі.

Зараз мережа звертається до волонтерських організацій з пропозицією безкоштовного розміщення новин. Пряма мова CitySites:

Основний напрямок роботи CitySites – це новини, які ми створюємо 24/7. Але зараз медійникам доводиться працювати в надскладних умовах. Журналістів переслідують, вбивають, беруть в полон, а сайти зазнають хакерських атак у всіх куточках України. Крім того нам чи не щодня надсилають на електронну пошту листи з погрозами. 

Але журналісти – це також воїни у цій війні. Вони борються з кремлівською пропагандою, працюють на місці подій та збирають докази низки воєнних злочинів країни-агресора, яка 24 лютого розгорнула проти нашої вільної, незалежної держави повномасштабну війну. Тому за будь-яких умов продовжують виконувати свій професійний обов’язок. 

Бо ж хто, як не ми, розкаже світові правду? 

Так, війна, як і для більшості незалежних онлайн-медіа, стала для нас тяжким викликом. Праця журналістів оплачувалася з доходів від реклами. Втім, у воєнний час ці ресурси обмежені. Реклама стала поодинокою, адже бізнес й досі не оговтався і не повернувся до повноцінної роботи. 

Та попри це редакція знаходить можливості створювати якісний продукт й працювати на перемогу на інформаційному фронті. Саме тому ми безкоштовно розміщуємо інформацію про роботу волонтерських організацій, допомагаємо розшукувати зниклих людей та розповідаємо пережиті історії тих, хто хто пройшов всі 7 кіл пекла під час окупації Бучі, Ірпеня, Гостомеля. А працівники сайту ще й знаходять час, аби волонтерити і допомогати армії. 

Ми віримо в свій проєкт і знаємо, наскільки він важливий саме зараз, в часи історичної боротьби нашої держави за територіальну цілісність, за свободу, незалежність та правду! Держави, яка вже продемонструвала, що має силу, міць і характер і здатна чинити жорсткий опір ворогу. 

І наскільки важливо в часи, коли росія розповсюджує брудну пропаганду, вбиває наших людей, і намагається відібрати нашу землю, доносити до людей правду! 

Тому приєднуйтеся до нашої спільноти, аби наближати перемогу разом!

Якщо у Вас волонтерська організація або ви потребуєте реклами на регіональну аудиторію – пишіть на [email protected].


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

«Стандарти журналістики в умовах війни»: у Медіацентрі Україна відбулась дискусія за участю відомих медійників

Війна, довкілля та суспільство: в Медіацентрі Україна обговорили актуальність проблем екології під час війни

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

"Близькі": проєкт підтримки окупованих територій триває

У Полтаві відбувся круглий стіл з теми облаштування місць проживання для вимушених переселенців

Обстріли цивільних об'єктів росіянами лишаються стабільно високими, жителів окупованих територій змушують приймати громадянство РФ — СЦГІ