Лиманівський крок до порозуміння щодо Березанської моделі освіти

Зроблено 9 грудня 2020 р. представниками громадськості освітян та органами місцевого самоврядування, що стали учасниками першої серії робочих нарад  у старостинських округах за результатами аудиту ...

Додано:
frgn

ФРМ1
Лиманівський крок до порозуміння щодо Березанської моделі освіти

Зроблено 9 грудня 2020 р. представниками громадськості освітян та органами місцевого самоврядування, що стали учасниками першої серії робочих нарад  у старостинських округах за результатами аудиту коаліції #ГромадськаПрефектура.

Відбулось відверте обговорення виявлених викликів забезпечення якісними освітніми послугами дітей в оновленій селищній громаді, зокрема щодо джерел ресурсів для формування сучасного рівня садочків та шкіл Лиманівського округу Березанської селищної громади Миколаївської області.

12 учасників наради рекомендували сформувати відповідну робочу групу з представників, округів і центру, що напрацюють спільні пропозиції до «Угоди про порозуміння щодо Березанської моделі освіти».

Команда коаліції презентувала учасникам експертного обговорення висновки громадського аудиту стану освіти у Березанської ОТГ та згаданих 5-ти сільрадах. Матеріали аудиту 1

Так прокоментував захід вчитель Лиманівської ЗОШ та новообраний селищний депутат Сергій Гонтаренко:

 «..Громадські аудитори презентували болючі виклики системи освіти, що є в  місті. Ми продовжимо діалог та знайдемо дієві рецепти та потрібні ресурси, що необхідні  для якісної освіти як у селах округу так і в цілому у нашої об’єднаної селищної громади!.»

Нагадаємо, що подібні заходи вже відбулись у Краснопільської Димитріської http://frgn.mk.ua/?p=11966  і Ташинської http://frgn.mk.ua/?p=11981 сільрадах.

А старт серії нарад був даний командою партнерського проекту «Добра освіта у гармонійних громадах Березаншини» на селищному круглому столі http://frgn.mk.ua/?p=11861.

Запрошуємо до співпраці як новобраних депутатів селищної ради , так і активістів для участі у підготовці серії обговорень проекту «Угоди по порозумінню» на робочих нарадах, що відбудуться у всіх округах. Березанської громади!

Чекаємо пропозиції  на: [email protected].com  або (0512) 47-38-79. (Олена Вартанян).

Прес — служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва».

Нарада є заходом проекту «Добра освіта у гармонійних громадах Березанщини», що реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» за підтримки МФ «Відродження» та при партнерстві з ГО «ЕКО. Березань», виконкомами Березанської, Коблівської місцевих громад  та Миколаївським місцевим центром ПВПД в рамках діяльності Мережі із розвитку місцевої демократії та коаліції #ГромадськаПрефектура.

Метою проекту є підвищення спроможності місцевого самоврядування для створення дієвої системи з надання якісних публічних послуг у закладах дошкільної та загальної освіти на основі застосування механізмів місцевої демократії та медіації для досягнення ясності та порозуміння представників периферії та адміністративних центрів 2-х ОТГ Березанщини.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Управління освітою у військово-цивільних адміністраціях. Що не так із ВЦА?

Стратегія, планування та успішний досвід для розвитку громад

Леся Українка: 150 імен

Про Clubhouse, неаполітанську піцу та душу ресторану: найцікавіші ідеї зустрічі молоді з рестораторами

“Конвенцію про захист прав людини і основоположних свобод” офіційно перекладуть на кримськотатарську мову

У Запоріжжі Онлайн Медіа Форум «Хто тобі медіа?» викликав гострі дискусії між учасниками