Львів’ян запрошують ділитися спогадами про квіткове господарство, що колись працювало у парку “Залізна вода”

Ініціатива належить ГО “Плато”, представники якої третій рік поспіль координують розвиток на цій території простору міського садівництва та городництва “Розсадник”. Отримані відповіді допоможуть ...

Додано:
AnzhelikaZozulia

макет1 (2) (1)
Львів’ян запрошують ділитися спогадами про квіткове господарство, що колись працювало у парку “Залізна вода”

Ініціатива належить ГО “Плато”, представники якої третій рік поспіль координують розвиток на цій території простору міського садівництва та городництва “Розсадник”. Отримані відповіді допоможуть напрацювати план розвитку саду-городу з урахуванням його історії. 

Головна ідея простору “Розсадник” – зблизити людину та природу в місті. На регулярній основі тут проводять безкоштовні просвітницькі заходи, заняття з гарденотерапії та майстер-класи по догляду за рослинами. Однак координатори проєкту переконані: простір має величезний потенціал і з точки зору популяризації історичної спадщини. 

“Ми не просто садимо городину і проводимо заходи про актуальні довкіллєві проблеми. Ми намагаємося віднайти, зберегти та продовжити міські традиції садівництва у Львові” – пояснює співзасновниця простору Анжеліка Зозуля. 

Для цього команда потребує допомоги тих, хто колись працював, приходив на практику, просто проживав поруч або любив прогулюватися неподалік квіткового господарства на вул. Мушака, 58, що офіційно припинило свою роботу у 2014 році.  Усіх, хто міг би поділитися інформацією запрошують заповнювати форму за посиланням https://vse.ee/rozsadnyk_opytuvannia або телефонувати за номером 0502762388.

Зібрані спогади, світлини, мапи у подальшому планують врахувати для напрацювання оновленого плану з розвитку території “Розсадника” та використовувати з просвітницькою метою.

 

Опитування проводиться ГО “Плато” у рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст опитування є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Миколаївська громада завершила розробку стратегії розвитку та плану заходівз її реалізації

Упорядкована нормативно-правова база та інструменти участі — невід’ємні у процесі інтеграції ВПО

В Україні стартувала загальнонаціональна кампанія для психологічної підтримки дітей в укриттях

Суспільний запит на відповідальність за воєнні злочини: засади міжнародного права

«Разом ми – Шелтер»: на Київщині відремонтували заклад «Зоряний», де живуть вимушені переселенці

Що Україна вже зробила для вступу в ЄС: сфера довкілля та зміна клімату