Лайфхаки для роботодавців: як вижити в умовах кадрового голоду

Фахівці Смілянського міськрайонного центру зайнятості підготували лайфхаки для роботодавців про те, як вижити в умовах кадрового голоду.Лайфхак 1: Формуйте довготривалу кадрову стратегію. Чим вона ...

Додано:
Angelina Khomenko

pexels-photo-450270
Лайфхаки для роботодавців: як вижити в умовах кадрового голоду

Фахівці Смілянського міськрайонного центру зайнятості підготували лайфхаки для роботодавців про те, як вижити в умовах кадрового голоду.

Лайфхак 1: Формуйте довготривалу кадрову стратегію. Чим вона надійніша і стабільніша, тим більше шансів провадити успішний бізнес.

Лайфхак 2: Важлива думка кожного, хто на вас працює. Змінюйте і корегуйте стратегію відповідно до зауважень ваших робітників. Аналіз опитування співробітників дає можливість розробляти систему мотивації.

Лайфхак 3: Формуйте кадровий резерв. Центр зайнятості щовівторка та щочетверга проводить ярмарки вакансій, де можна сформувати базу потенційних робітників.

Лайфхак 4: Витрати на рекрутинг та навчання персоналу оправдовують себе, навіть коли такі працівники ідуть працювати до конкурентів. Зберегти витрати на співробітників можна при умові створення таких умов, в яких люди хочуть працювати.

Лайфхак 5: Будьте максимально відкритими, розвивайте корпоративну культуру, дбайте про умови росту ваших співробітників. Важливо створити такий мікроклімат, щоб люди гордилися тому, що працюють у вашій компанії.

Лайфхак 6: Зацікавлюйте школярів. Уроки, екскурсії, розповіді про професії, про те, чим займається ваша компанія – це все викликає цікавість у дітей. Фахівці Смілянського міськрайонного центру зайнятості раді вам у цьому допомогти. Ми проводимо цікаві профорієнтаційні заходи для школярів.

Лайфхак 7: Співрацюйте з навчальними закладами, які безпосередньо готують фахівців Вашої галузі. Проводьте лекції, влаштовуйте студентські івенти, запрошуйте до вас на практику. Розробляйте власні навчальні програми, використовуючи новітні технології. Фахівці центру зайнятості завжди готові Вам допомогти в організації таких заходів.

Лайфхак 8: Працюйте над власним іміджем, як керівника: будьте мудрими, постійно вдосконалюйте мистецтво управління персоналом. Діліться з громадськістю досягненнями ТОП-професіоналів та успішними кейсами Вашої компанії.

Лайфхак 9: Постійно навчайте тих фахівців, які у Вас працюють. Організовуйте цікаві тренінги та семінари. Заохочуйте проходити навчання он-лайн та постійно розвиватися.

Лайфхак10: Слідкуйте за тим, щоб саме ваші фахівці брали участь у конкурсах, презентаціях та інших заходах національного та міжнародного рівня.

Сподіваємося, ви скористаєтеся нашими порадами під час створення HR-стратегії та розвитку корпоративної культури. Фахівці Смілянського міськрайонного центру зайнятості бажають Вам успіху та процвітання вашому бізнесу.

Смілянський міськрайонний центр зайнятості нагадує, що зараз триває опитування роботодавців щодо затребуваних професій у 2020 році на сайті Державної служби зайнятості. Запрошуємо Вас взяти участь в анкетуванні!

Підготувала Ангеліна Хоменко, фахівець СМРЦЗ

0937162266


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

В Голобській ОТГ обговорили, як покращити здоров’я мешканців громади

Інформаційна кампанія в Татарбунарах щодо безпеки дітей під час канікул

В Одеській області тривають медійні миротворчі ініціативи журналістів та блогерів

Відкрито реєстрацію на онлайн курс «Взаємодія органів державної влади з громадськістю»

Повернення імені Жукова на мапу Харкова - це порушення закону

Молодь Кривого Рогу вирішувала бізнес-кейси національних компаній