КЖЕ опублікувала збірник присвячений саморегуляції українських медіа під час дії воєнного стану в Україні

Комісія з журналістської етики опублікувала аналітично-довідковий збірник «Саморегуляція українських медіа під час дії воєнного стану в Україні. З досвіду роботи Комісії з журналістської етики». У ...

Додано:
Liza Kuzmenko

zbirka_cje
КЖЕ опублікувала збірник присвячений саморегуляції українських медіа під час дії воєнного стану в Україні

Комісія з журналістської етики опублікувала аналітично-довідковий збірник «Саморегуляція українських медіа під час дії воєнного стану в Україні. З досвіду роботи Комісії з журналістської етики». У виданні розкрито особливості саморегуляції українських медіа під час дії воєнного стану в Україні.

Збірник містить 10 найважливіших рішень Комісії з журналістської етики, присвячені діяльності журналістів та медіа у період після повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого 2022 року. Тут також представлено юридичні аспекти діяльності журналістів під час війни, розкрито питання гендерної рівності, а також на практичних прикладах роз’яснено етичні дилеми та журналістські стандарти під час війни.

Збірка буде корисною журналістам, керівникам медіа, студентам і викладачам факультетів журналістики, а також споживачам інформації.

Вступне слова до збірки написав очільник Комісії з журналістської етики, співзасновник Громадського радіо Андрій Куликов. Також над ним працювали: Максим Дворовий, юрист Лабораторії цифрової безпеки та Комісії з журналістської етики, Олексій Погорелов, президент Української асоціації медіа бізнесу, член Комісії з журналістської етики, Ліза Кузьменко, голова ГО «Жінки в медіа», членкиня Комісії з журналістської етики, Ліна Кущ, перша секретар Національної спілки журналістів України, членкиня Комісії з журналістської етики.

Вихід збірки став можливим завдяки підтримки International Media Support (IMS).


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році