Корисні додатки для громадських активістів/ок. І не тільки

Команда Громадського Простору багато моніторила, запитувала, вивчала — і сформувала для вас ось таку корисну підбірку додатків.  А що не потрапило нам на очі, будь ласка, додавайте в коментарях. І ...

Слайдер ГП(42)
Корисні додатки для громадських активістів/ок. І не тільки

Команда Громадського Простору багато моніторила, запитувала, вивчала — і сформувала для вас ось таку корисну підбірку додатків.  А що не потрапило нам на очі, будь ласка, додавайте в коментарях. І використовуйте свої гаджети з користю!

 

PFA mobile Ukraine для надання Першої психологічної допомоги

Мобільний додаток PFA mobile Ukraine для надання Першої психологічної допомоги постраждалим від війни та катастроф в Україні

Додаток розроблено спеціально для:
1) волонтерів, які надають допомогу постраждалим;
2) комбатів, учасників АТО та іншим категорій населення, які були задіяні у військовому конфлікті та хочуть підтримати один одного;
3) служб швидкого реагування задля допомоги дорослим та дітям, що перебувають чи перебували в зоні конфлікту (тобто перенесли лихо: акт насильства, втрату близької людини, гострий травматичний стрес, тощо).

Завантажити тут.

 

Сортуй

Мобільний застосунок, що визначить тип сміття та розповість, як його підготувати до переробки. Максимум за три кроки він визначить тип вторсировини та розповість, як її підготувати до переробки.

Завантажити тут.

 

Моя громада 

Завдяки цьому додатку можна швидко звернутися до працівників місцевих державних органів з проблемами, питаннями або пропозиціями. Також тут є функції “Оповіщення громади”, “Мій депутат”,  “Мій дільничий”, “Опитування”, “Туристичний путівник” та можливість записатись на прийом чи повідомити про корупцію.

Завантажити тут

 

Prometheus  

Навчатись у будь-якому місці та у будь-який час навіть без доступу до інтернету дозволяє додаток “Prometheus”, де можна дивитись курси онлайн або завантажувати відеолекції.

Завантажити тут.

 

Екомапа

Додаток від Мінприроди. Скачай, зареєструйся, сфотографуй проблему, вкажи місце на карті, опиши проблему та відслідковуйте статус вирішення прямо у додатку. Або шукай та відмічай місця звалищ сміття за даними аналізу космічних знімків. 

Завантажити тут

 

Твоє право 

Це твій мобільний порадник, що акумулює відповіді на найбільш актуальні питання правового характеру разом із визначеннями, поясненнями, алгоритмами, прикладами потрібних заяв та документів для вказаних категорій населення. Також додаток працює офлайн. 

Завантажити тут.

 

Основні стандарти розслідування

Global Rights Compliance, організація юристів-міжнародників, створила мобільний додаток «Основні стандарти розслідування» – методичку для правозахисників, які документують порушення міжнародного гуманітарного та міжнародного кримінального права і передають інформацію до Міжнародного кримінального суду. Додаток безкоштовний. Для роботи не потребує з’єднання з Інтернетом

Завантажити: для Android, для Apple.

 

Clewo.com.ua

Еко додаток, який допоможе сортувати і вивозити вторсировину, віддавати чи знаходити речі для реюзу (повторного використання), відзначати та знаходити на картах пункти прийому вторсировини. Користуючись ним ви зможете економніше  витрачали власні гроші та ресурси. 

Завантажити тут.

 

Поліція під контролем

Порадник «Поліція під контролем» від Асоціації УМДПЛ містить правову інформацію ​про те, як​ поводитись​ із правоохоронцями в різних життєвих ситуаціях​​, як запобігти чи вирішити конфлікти з поліцією. Окрім того, в ньому зібрано контакти організацій, ​де​ можуть ​проконсультувати чи надати юридичну допомогу​​, якщо Ви опинились ​в складній ситуації, а також телефони та адреси територіальних відділень​ поліції​.

Завантажити тут.

 

Права людини за ґратами 

Додаток містить 23 розділи та розповідає про правові основи роботи пенітенціарних установи та права людей, які там перебувають. Тут можна знайти відповіді  по таким напрямкам: робота органів та установ Державної кримінально-виконавчої служби України; права ув’язнених та засуджених; громадський контроль за дотриманням прав людини.

Завантажити тут.

 

IDPRights – Захист прав ВПО 

Використовуючи додаток ви зможете отримувати актуальну інформацію з питань захисту прав внутрішньо переміщених осіб щодо виплати соціальної допомоги, законних процедур в’їзду / виїзду на непідконтрольну територію, безпечне працевлаштування, питання виплати пенсій, відновлення втрачених документів та ін.

Завантажити тут.

 

Friendly Doc (Дружній лікар) 

Через додаток гомосексуальні та бісексуальні чоловіки можуть швидко знайти та отримати доступ до ряду медичних послуг в своєму місті, зокрема безкоштовного тестування на ВІЛ, дерматовенеролога, психолога, уролога, сексопатолога та сімейного лікаря.

Завантажити тут.

 

Earcatch та Subcatch 

Це додатки для перегляду фільмів незрячими та нечуючими людьми від Доступне Кіно, які мають мету забезпечити доступність кіно для незрячих людей в Україні.

Організація розробляє тифлокоментарі, організовує покази та працює над формуванням доступної кінокультури для українського ринку

 

Додатки для вивчення англійської 

Цілу низку безкоштовних додатків із вивчення англійської за допомогою ігор, подкастів, фільмів та вікторин. Вони допоможуть покращити навички англійської, а саме граматику та словниковий запас, а також посприяють у підготовці до іспитів.

 

Саморятівник

Основна мета створення мобільного додатку – підвищити рівень безпеки громадян, в тому числі і дітей за допомогою сучасних методів та технологій для швидкого інформування та оперативного реагування на надзвичайні події.

Завантажити тут.

 

Civil Society app (Громадянське суспільство)

Діючий проект Civil Society app (Громадянське суспільство) – прототим працює за адресою https://gurtom.mobi, було визнано глобальною організацією ISOC однією з найкращих ініціатив у світі для розвитку громад за допомогою Інтернету.

 

 

Підготувала стажерка Громадського Простору Галина Нікітіна


Тематика публікації:                

Останні публікації цього розділу:

Стартує проєкт із захисту майнових прав людей поважного віку

У Тернополі запрацював Центр розвитку громадської активності

Знижено ціну на ліки проти туберкульозу

Відбулася робоча зустріч представників підписантів Меморандуму про взаємодію надавачів правової допомоги в Україні

40 українців виграли стипендії Програми ЄС Erasmus+ на навчання в магістратурі в університетах Європи

Відбулася віртуальну дискусія про попередні результати дослідження щодо навчальних потреб жінок