Ком’юніті людей, що роблять події соціальнішими

Понад 10 тонн відходів відсортовано та здано на переробку, залучено більше ніж 160 громадських організацій, а спеціально облаштовані локації дозволили 2976 людям з інвалідністю насолоджуватись ...

Додано:
Kseniia Renchkovska

Unknown
Ком’юніті людей, що роблять події соціальнішими

Понад 10 тонн відходів відсортовано та здано на переробку, залучено більше ніж 160 громадських організацій, а спеціально облаштовані локації дозволили 2976 людям з інвалідністю насолоджуватись подіями.

Better Events — ком’юніті людей, що роблять проекти соціальнішими. Ком’юніті впроваджує соціальну складову на подіях: сортування відходів та екологічні активності, доступність та інклюзивність, співпрацю з громадськими організаціями.

Проєкт вже успішно реалізований в різних регіонах України на 10 подіях протягом 2-х років. Таких як: Atlas Weekend 2018 та 2019 років, Zaxidfest, Файне Місто, Республіка, СХІД-РОК, Impulse Fest, RAP.UA, Khortytsia Freedom, ХерсON Fest. За цей час було відсортовано та здано на переробку понад 10 тонн відходів, залучено більше ніж 160 громадських організацій, а спеціально облаштовані локації дозволили близько 3000 людям з інвалідністю насолоджуватись подіями.

У ком’юніті залучені кращі експерти у впровадженні соціальних проектів.

Олександр Санченко – експерт з корпоративної соціальної відповідальності.

GR&CSR директор фестивалю Atlas Weekend. Три роки досвіду втілення екологічних, інклюзивних активностей фестивалю та залучення громадських організацій до участі в фестивалі. Співініціатор створення Всеукраїнської асоціації музичних подій та ком’юніті людей що роблять івенти кращими “Better Events”

Павло Филоненко — провідний спеціаліст у сфері концертного обладнання, побудови тимчасових рекламних та сценічних споруд. 12 річний досвід у сфері івентів та реклами. Організатор та член дирекції таких подій як: Олімпійські Ігри Ріо 2016, Євробачення 2017, Фінал Ліги Чемпіонів 2018 (Київ), Фінал Ліги Чемпіонів 2019 (Мадрид), Атлас Вікенд та ряду національних та місцевих проектів.

Юлія Ресенчук – експертка з доступності та інклюзивності заходів, президентка Благодійного фонду “Асоціація інклюзивної країни” (aik.ua), організаторка проекту Be QA today (beqatoday.com), членкиня комітету доступності КМДА. Юлія допоможе, щоб кожному було комфортно на вашому івенті, громадська діячка.

Ренчковська Ксенія – експертка з екологічності заходів та роботи з волонтерами, керівниця ГО «Міжнародний молодіжний рух «School recycling world» в Україні, еко активістка, 7 років досвіду роботи у проектах в екологічному спрямуванні. 

Денис Маслік - експерт у сфері правильного поводження з відходами, фахівець з 7-річним досвідом роботи у сфері поводження з відходами, співпрацює з провідними українськими та міжнародними компаніями-перевізниками відходів, постачальниками послуг клінінгу та суміжними профільними організаціями. Організовував сортування та надання клінінг-послуг на таких заходах, як Новорічна ялинка країни, Зимова Країна, Фінал Ліги Чемпіонів 2018 (Київ), Atlas Weekend, Brave! Factory, та інших місцевих і національних подіях.

Світлана Пустова – експертка ком‘юніті зі сприяння розвитку громадського сектору, 5 років займається розвитком громадського сектору через подієву сферу. За цей час налагодила співпрацю орієнтовно з 500 громадськими організаціями та ініціативами на фестивалях Atlas Weekend, Zaxidfest, Файне Місто, Республіка, СХІД-РОК, Youthday, Важливості та на інших подіях місцевого й національного рівня.

Лев Левицький – експерт ком‘юніті зі сприяння розвитку громадського сектору, проектний менеджер, 6 років досвіду роботи у громадському та культурному секторі. Координатор проекту з впровадження соціальної складової на 8 фестивалях, що відбувались у 2019 році по всій Україні. Таких як: Atlas Weekend, ZAXIDFEST, Файне Місто, Схід Рок, RESPUBLIKA FEST та інших. Автор та керівник багатьох інших соціальних проектів та фестивалів, зокрема, YouthDay та Важливості

Катерина Зозуля - графічна дизайнерка ком‘юніті, випускниця навчальної програми STAGER, волонтерка, дизайнерка стартапів dressi, Fresh Tree, Good Have, відЧУЙ місто та фестивалю Муромець Фест.

Ком’юніті прагне піднімати на подіях соціально важливі теми, впроваджуючи соціальну складову.


Тематика публікації:                  

Останні публікації цього розділу:

Громадський центр правосуддя продовжує відслідковувати ситуацію з пропуском на адмінмежі з Кримом

Результати співпраці конкурсу "Честь Професії" та Комісії з журналістської етики

Мешканці Дніпра можуть долучитися до розробки передвиборчих програм кандидатів у депутати міськради

Підсумки проєкту «Ґендерна чутливість місцевих політик та правових практик щодо внутрішнього переміщення»

У Києві пройшов проміжний форум проєкту «Голос жінки має силу 2020»

На громади Миколаївщини очікують нові правила оренди комунального майна