«Коли хтось приходить до влади із рішенням, а не проблемою, то цих людей треба носити на руках», – Павло Медина

Активна молодь Люблинецької громади вчилася впливати на владу. У понеділок, 6 березня, в центрі культури і дозвілля Волинський Інститут Права провів тренінг «Молодіжна політика під час та після ...

Павло Медина
«Коли хтось приходить до влади із рішенням, а не проблемою, то цих людей треба носити на руках», – Павло Медина

Активна молодь Люблинецької громади вчилася впливати на владу. У понеділок, 6 березня, в центрі культури і дозвілля Волинський Інститут Права провів тренінг «Молодіжна політика під час та після війни». Досвідом ділився керівник Нововолинського молодіжного ресурсного центру «Нові крила» Павло Медина.

Першочерговим питанням було створення молодіжної ради, як спосіб залучити активних підлітків до прийняття рішень селищної ради. Однак, як зазначив тренер, для початку учасникам потрібно зрозуміти «внутрішню кухню» і побачити роботу місцевого самоврядування зсередини. Тож учасники спільно із секретаркою селищної ради Жанною Кулик розробили план заходів знайомства молоді з роботою влади громади.

2

Центр культури та дозвілля Люблинецької громади (Волинь)

«Влада повинна розуміти, що коли до них хтось приходить із рішенням, а не проблемою, то це для них подарунок і вони мають підтримувати такі ініціативи. Таких людей треба носити на руках! У нас в Нововолинську мер це розуміє», вважає Павло Медина.

Тож налагодження діалогу активістів із селищною радою зможе стати взаємовигідним союзом, який допоможе розвитку громади.

Окрім того, спілкувалися про налагодження роботи молодіжного простору та важливість інтеграції внутрішньо переміщених осіб, які теж можуть принести цікаві ідеї для втілення в громаді.

«Нам є над чим подумати, адже зачепили ту сферу,  якій в умовах воєнного часу, приділяли недостатньо уваги. Сподіваюся це стане потужним пуском молодіжного розвитку в громаді», – зазначила проєктна менеджерка Люблинецької селищної ради Ольга Гандзюк.

 

Захід відбувся в межах реалізації Волинським Інститутом Права проєкту «Супровід розвитку територіальних громад в умовах викликів спричинених війною», що підтримується програмою «Демократія та належне врядування» Міжнародного фонду «Відродження».


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році